Skocz do zawartości
Forum

Opadająca powieka


Gość 11Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM
w piatek rano po przebudzeniu zobaczyłam, że lewa powieka opada jakby na oko. Wyglądało to niezbyt ładnie ale poszłam na zajęcia z myślą, że to chwilowe np. od krzywego spania, zgniecenia sobie czegoś w oku itp. Niestety cały piątek tak było a wczoraj, w sobote było jeszcze bardziej. Powieka jest opadnięta i lekko spuchnięta, druga natomiast jest w normie. Nie jest to niewiadomo jaka różnica ale jest, ktoś kto stoi na przeciwko mnie na pewno to zauważy, nie zauważyłam różnicy w źrenicach. Wykluczam alergię. Nie jestem alergikiem i nie miałabym na co złapać alergii bo nie maluję się i nie jadłam nic nowego. O czym to może świadczyć?

Odnośnik do komentarza
Gość Powiekowa

Witam.
2 miesiące temu przeszłam operację zeza rozbieżnego -oczko goiło się bardzo ładnie , ale niestety do tej pory mam opadniętą powiekę? Oko jest dość sporo mniejsze od normalnego. Dodam ,że nigdy wcześniej nie miałam problemu z powieką..
Czy jest to normalne? Czy powieka sama wróci do normalności? Czy jednak będzie trzeba zrobić operację podnoszenia powieki?
Będę bardzo wdzięczna za odp.

Odnośnik do komentarza

raczej jak już opada to nie przestanie, ja tak miałam, myślałam, że to chwilowe, ale okazało się, że niestety nie. poszłam wiec do kliniki melitus w Warszawie na konsultacje z doktorem Jarosławem Zielińskim i zdecydowałam się na zabieg. trochę się stresowałam, bo to jednak okolice oczu, ale niepotrzebnie, klinika dobra, dobrzy lekarze więc strach i stres jest zbędny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...