Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja wyników przy zawrotach głowy i osłabieniu


Gość ju...81

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM NA IMIE JUSTYNA JAKIS MIESIAC TEMU ROBILAM SOBIE BADANIE KRWI TO SIE STALO PRZEZ PRZYPADEK,WYLADOWALAM W SZPITALU BO MIALAM STRASZNE ZAWROTY GLOWY I BYLAM OSLABIONA ,DO TEJ PORY SIE TAK CZUJE ,ALE LEKARZw szpitalu POWIEDZIAL ZE MAM SIE ODZYWIAC DOBRZE I WYPOCZAC!MIESZKAM ZA GRANICA W GRECJI WIEC UNIKAM LEKARZY,ALE WCZORAJ POCZULAM SIE ZNOWU FATALNIE !TERAZ MAM URLOP I NIC TEGO NIE ZMIENIA czuje sie jeszcze gorzej moge przespac caly dzien i wiecznie zmeczona jestem i mam nadal zawroty glowy z tymi wynikami krwi poszlam do znajomej w aptece powiedziala mi tylko ze wunik LUC to cos powaznego!!!!!!!bardzo prosze o odpowiedz na moj mejl: *** nie wiem co mam robic i co to za choroba LUC ktora wynosi w moich wynikacg 4,9 nawet nie wim co to znaczy?!prosze o szybka odpowiedz,dziekuje z gory!

Odnośnik do komentarza

Witam!
LUC to jeden z parametrów morfologicznych. Dokładnie oznacza duże komórki nie barwiące się w ramach krwinek białych. Analizatory automatyczne nie są jednak w stanie dokładnie ocenić leukocytów, stąd jeśli jest to jedyne odchylenie w wyniku Pani morfologii (a jest ono niewielkie) to nie ma powodów do obaw. Najlepszym badaniem pozwalającym ocenić białe krwinki jest ręczny rozmaz krwi.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze powinnas zrobic szczegółową morfologię wtedy na pewno coś wykaże stąd te samopoczucie, na pewno chodzenie po lekarzach to nic przyjemnego i jeszcze pewnie wydatek, ale mysle ze warto sie zbadac dla własnego zdrowia

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...