Skocz do zawartości
Forum

Dramatyczna historia 6 miesięcznej Madzi


Rekomendowane odpowiedzi

Usia, nie zgadzam sie z Tobą. Oni tez by nie robili konferencji gdyby to wszystko nie było tak nagłosnione zrobili konferencje bo wiedzieli ze jak ebda milczec to bedzie jeszcze gorzej ze cos ukrywają!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

mozliwe ale wg mnie to przesadzaja z ta medialnoscia, moze po pogrzebie troche wszystko ucichnie. Rutkowski ponoc naklonil matke zeby nie szla na pogrzeb bo ludzie pewnie ja zakrzycza wg mnie to przesada. To pogrzeb jej dziecka i ona ma prawo byc na pogrzebie predzej bym zrobila pogrzeb anonimowo zeby ludzie nie wiedzieli ale dla rodziny a nie pogrzeb na ktorym matki nie bedzie a ludzie przyjda co im do tego??

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość dla mnie ta cała sprawa

to dym medialny by ukryć sprawy gospodarki i ekonomii , mówią o tym, by ukryć np. pakt fiskalny , by ukryć różne prywatyzacje, nieukończone autostrady i inne problemy gospodarcze,
poza dymem przykrywającym pakiet fiskalny (że mamy płacić na grecje i niemieckich bankierów) ciszą w mediach przeszły masowe pozwolenia na prace w Polsce dla emigrantów,
czy to dziecko czy inny wypadek - media szumią dlatego, by nie mówić o czymś innym , media są zasłoną władzy

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

Ja to już mam dosyć tej sprawy w mediach tych rodziców fałszywych tego Rutkowskiego. Dziecko biedne nie żyje i tyle mi jest go najbardziej szkoda bo nic nie winne było a taki ją los okrutny spotkał:( mam nadzieję że jeśli to nie był nieszczęśliwy wypadek to winni poniosą zasłużoną karę...

Odnośnik do komentarza
Gość nijak sie nie rozwiąże

bo dziennikarze TVN, GW, Polsatu musza mieć o czym mówić, bo nie daj boziu trzeba by było mówić o gospodarce (samolot Tu154 podobnie jest rozdmuchiwany przez te media przychylne PO)
inaczej by ludzie żyli problemami ekonomii i gospodarki, więc trzeba im dać igrzyska w postaci Madzi lub Tu154

Odnośnik do komentarza
Gość normalny głos Myszki

no mam racje, bo wiem jak sie robi takie zabiegi dymne od środka (gdzieś pracuje, nie powiem gdzie),
to wygląda tak, że w tajemnicy forsowano pakiet fiskalny a teraz jak się mówi o Madzi to zobacz, że dziś Ministerstwo Sprawiedliwości wyszło z pomysłem podwyższenia granicy znikomej szkodliwości społecznej czynu z 250 do 1000 złotych, a oznacza to tyle, że jak Ci ukradną coś za 900 zł, to policja może olać, prokurator nie przyjmie, nie ma tego w statystykach i "sukces rządu, przestępczość spada"
obecnie znikoma szkodliwość wynosi 250 zeta, nie ściga się poniżej,
poza tym przy okazji zadym w stylu Madzi np. w Warszawie 5 razy wzrasta wykup lokali komunalnych, w mediach pieprzy się o Madzi, a Gronkiewicz podnosi (uchwała rady miasta) cenę za mieszkania, wykup w wawie komunalnego był za 10% a od 1 stycznia 2013 będzie 50%, wiesz czemu się o tym nie mówi ?
bo inaczej PO by miało 10% a nie 30-kilka i inaczej by rządził PiS do opozycji z Palikotem, Samoobroną i LPRem i Korwinem Mikke
gdyby media nie mówiły o Madziach, samolotach i innych zasłonach dymnych,

Odnośnik do komentarza
Gość normalny głos Myszki

hehe, bo ludźmi się rządzi 2 zasadami znanymi od Rzymu:
divide et impera, panem et circenes,

dziel i rządź - skłócanie ludzi, po to by się żarli między sobą (vide artykuły w prasie krzywdzące wobec innych pracowników i grup zawodowych, wówczas zawistni ludzie co mają źle rzucają się z zębami na innych pracowników ale nie buntują się przeciw pracodawcy, królom, rządom)

chleba i igrzysk - społeczeństwo musi żreć tanio i mieć cyrk, cyrk zapewnia Madzia, Smoleńsk, seksafery itd.

hołota to kupi, bo 60% społeczeństwa ma pewnie iq ponizej 100 i tyle, dlatego o Madzi będą trąbić jeszcze pół roku, a w tym czasie przejdą nowe podatki, wzrosną czynsze i wejdzie kolejne dłuższe pracowanie
z emerytury Francuz , Grek, Niemiec, Szwed żyją średnio 12 lat, Polak po tej reformie bedzie żył średnio lat 4,
Grek, Niemiec, Szwed, Francuz pracują 36 godzin w tygodniu, Polak robi 48
to nam się pieprzy , że jesteśmy niewydajni itd.
a co robią osły ? osły słuchają o Madzi zamiast zrobić rewolte

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...