Skocz do zawartości
Forum

Problem ze ściąganiem skóry z penisa u nastolatka a stulejka


Gość do...61

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Mam 14 lat i gdy ściągam skórkę z penisa to później gdy on wraca zatrzymuję się. Boję się że to stulejka. A gdy mi stoi to już całkiem nie mogę ściągnąć ale na siłe spóbowałem i udało się ale skórka nie chciała się schować. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam 17 lat. Kiedyś zauważyłem, że napletek wogole nie schodzi mi z penisa, nawet 0.5 cm. Zaczałem wiec cwiczyc , juz po kilku dniach podczas spoczynku napletek schodzil 3-4 cm za żołądź lecz gorzej już jest z wzwodem. Tutaj napletek też bez bólu schodzi zaraz nad rowek i wtedy musze troche mocniej go pociagnac , żeby w ten rowek wszedl ale niestety tam czuje jakby uciskal troche ale zbytnio to nie boli , więc pytam czy to jest stulejka ? Nie jestem pewnien . Dodam , że chce zaczać współżyć z dziewczyną , a lekarz odpada , dam rade ?

Odnośnik do komentarza

Chłopie, bez lekarza to możesz się męczyć bez końca, doprowadzić do stanu zapalnego i kompromitacji wobec dziewczyny. Czy uważasz, że chirurg nigdy w życiu nie widział męskiego penisa ? Że na widok twojego przyrodzenia popadnie w jakiś zachwyt czy osłupienie ? Nie chcesz tego robić w państwowej służbie zdrowia, która zbyt dyskretna nie jest - zgłoś się do kliniki prywatne, najlepiej do takiej, która ma salę operacyjną. Jeśli jesteś z Warszawy mogę coś polecić...

Odnośnik do komentarza
Gość Mati12312

Witam. Mam mały problem. Z tego co wiem, jak byłem mały miałem stulejke. Teraz mam 15 lat, prawie 16. Gdy penis jest w spoczynku, mogę zsunąć napletek za zoladz, nawet troche dalej. Podczas wzwodu moge rowniez napletek zsunac za zoladz, ale jest to troche bolesne, gdy napne miesnie, i probuje penisa jakby postawic to czuje ucisk. Z tego co sie dowiadywalem od mamy, to powinno byc wszystko ok w tej chwili, odkad mialem zabieg. Wstydze sie powiedziec o tym rodzicom, nawet jesli bede musial im powiedziec o tym, to nie wiem czy dam rade. Prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje. Przepraszam ze polskich znakow nie ma itd. ale z tableta pisalem wszystko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~Mati12312
Witam. Mam mały problem. Z tego co wiem, jak byłem mały miałem stulejke. Teraz mam 15 lat, prawie 16. Gdy penis jest w spoczynku, mogę zsunąć napletek za zoladz, nawet troche dalej. Podczas wzwodu moge rowniez napletek zsunac za zoladz, ale jest to troche bolesne, gdy napne miesnie, i probuje penisa jakby postawic to czuje ucisk. Z tego co sie dowiadywalem od mamy, to powinno byc wszystko ok w tej chwili, odkad mialem zabieg. Wstydze sie powiedziec o tym rodzicom, nawet jesli bede musial im powiedziec o tym, to nie wiem czy dam rade. Prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje. Przepraszam ze polskich znakow nie ma itd. ale z tableta pisalem wszystko. Pozdrawiam.

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo występowania stulejki niewielkiego stopnia. Nie można wykluczyć skróconego wędzidełka. Raczej nie obędzie się bez wizyty u specjalisty. Powinieneś porozmawiać o swoim problemie z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Gość Czopczyslaw

Witam. Mam 15 lat i problemy z penisem. Podczas podniecenia nie moge sciagnac napletka do konca (do polowy tylko). Probowalem w goracej wodzie sciagnac i sie udalo. Ale od razu wracal. Gdy nie jestem podniecony to moge napletek bez problemu sciagnac za zoladz i nawet troche dalej. Czy mam stulejke? Drugim problemem jest to ze nie mam wytrysku spermy tylko wyplyw. Ile razy bym nie probowal to i tak tylko wyplywa. Czy to naturalne? Mam poza tym chyba bielactwo gdzie po ranach mam biale plamy na skorze (kolana, kostki itp) i czy to normalne bym mial na jadrach i penisie? Ostatnio zgolilem owlosienie wokol penisa (ciekawosc) wiec wstydze sie pojsc do lekarza z moim penisem. I czy onanizowanie sie codziennie to juz nalog?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...