Skocz do zawartości
Forum

Nadwaga przy zespole DDA i chorobie wrzodowej


Gość mo...st

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry mam pytanie odnosnie mojej figury jesscze w sierpniu wazylam 95kg a teraz juz 116 choc jem tyle samo ,choruje na zespol doroslych dzieci alkocholikow biore miansec30mg,hydroxsizyne 10mg i citabaxs40mg,oprocz tego choruje na wzody zoladka biore nolpazol 40mg,mam tez miec teraz usowany woreczek zolciowy bo mam zbyt duzo kamieni,lamia mi sie paznokcie,wlosy,mam bardezo wysuszone,mam tez luszczyce,sucha skore kolo brwi i nosa,prosze o rade co mam zrobic?jestem zalamana,pozdrawiam Monika mam 28lat mam jedno dziecko ktore mam 3,5roku,od tego czasu niemoge poradzic sobie z waga.Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Leki antydepresyjne i przeciwlękowe u niektórych osób mogą powodować zatrzymywanie się wody w organizmie oraz tycie. Dodatkowo Twoje problemy z wrzodami oraz woreczkiem żółciowym też mają w tym swój udział. Polecam ci zastosowanie diety antywrzodowej opisanej w poście Dieta przy nadżerce na żołądku.
Do tego warto by było dołączyć ćwiczenia. Proponuję ci ćwiczenia typu zumby. Jest to połączenie tańca z elementami fitnessu. Nie są to sztywne ćwiczenia a coś w rodzaju zabawy, w której człowiek wykonując proste układy przy skocznej muzyce traci zbędne kilogramy.
W Twoim przypadku warto było zasięgnąć opinii lekarza, czy ćwiczenia i dieta w Twoim przypadku będą wskazane

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...