Skocz do zawartości
Forum

Niegojące się rany


Gość Wszołek

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale mnie to nie dziwi. Dwie moje koleżanki też się do niego przekonały i mówią, że miałam rację. Na skórze nie ma śladów otarć, blizn czy ciemniejszego koloru. Wszystko pięknie się wygoi i nie będzie kłopotów z ropiejącą raną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli rana naprawdę trudno się goi polecam odwiedzić specjalistę, który zna się na rzeczy i ma doświadczenie w kwestii leczenia ran. Inaczej problem będzie powracał. Moja mama korzystała z pomocy p. Agnieszki w przychodni Centrum Stopy w Łodzi. Po kilku wizytach rana była zdecydowanie mniejsza, niemalże całkowicie wygojona. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Nowe produkty na rynku Polskim. Zapraszam do bardzo dobrego biznesu [ rejestracja całkowicie za darmo, też od razu otrzymasz swój własny sklep ] Oraz mojego SKLEPU i nie tylko klientów, ale również zachęcam partnerów do współpracy.
CBD, (wolne od THC), ale nie w formie zwykłego olejku, a w formie micelarnej (roztworu wodnego). Co charakteryzuje produkt - ogromna wchłanialność, bo aż 98%, a produkt dostał najważniejszą nagrodę ("oskar" medyczny) na prestiżowym konkursie medycznym.
Trochę o CBD, o działaniu oraz jak powstał produkt, który posiadam w sklepie i dlaczego jest wyjątkowy. W komentarzu pokażę Wam film pokazujący różnicę między olejkiem, a naszym produktem.

PRODUKTY możesz zakupić w moim sklepie pod linkiem: https://www.kannabi.eu/10041
W ludzkim mózgu, w częściach odpowiedzialnych za funkcje poznawcze, pamięć, zdolności psychomotoryczne, odczuwanie bólu czy uczucie zadowolenia, znajdują się receptory kannabinoidowe (CB1, CB2 i inne) wchodzące w skład układu endokannabinoidowego. W zależności od rodzaju substancji aktywnej, cząsteczki wchodzą w reakcje z danymi receptorami, wywołując określone reakcje. Takimi substancjami aktywnymi są naturalne, organiczne związki chemiczne z grupy kannabinoidów, występujące w konopiach np. Cannabis Indica (konopie indyjskie) – marihuana, Cannabis sativa L. (konopie siewne, przemysłowe) – hemp.
Konopie zawierają ok. 480 różnych substancji, z czego ok. 100 określa się jako kannabinoidy. Przeważająca większość z nich jest pozbawiona właściwości psychoaktywnych, wiele za to wykazuje właściwości prozdrowotne.
Najbardziej poznanym pośród kannabinoidów jest THC (tetrahydrokannabinol) – związek mający działanie psychoaktywne i lecznicze ale odurzający i uzależniający (podobnie jak nikotyna, alkohol, narkotyk). W konopiach siewnych zawartość THC nie przekracza 0,2% w przeliczeniu na suchą masę. W konopiach indyjskich (marihuanie) zawartość ta może dochodzić nawet do 25-30%.
Obok THC głównym czynnym związkiem występującym w konopiach jest CBD(kannabidiol), który w przeciwieństwie do THC, nie powoduje odurzenia narkotycznego. Konopie siewne wytwarzają więcej CBD niż THC.
Obydwa w/w kannabinoidy znalazły obecnie szerokie zastosowanie w medycynie.
Od listopada 2017 roku CBD w Polsce jest legalne (przy zawartości THC<0,2%) i możemy je dostać głównie w postaci olejków– również bez recepty.<br /> Główną wadą olejków CBD jest niski stopień ich wchłaniania w ludzkim układzie trawiennym. Tylko 5-10% oleju CBD jest wchłaniane do organizmu – reszta jest niszczona w wątrobie lub kwasie żołądkowym i wydalana.
Szwajcarskie Laboratorium Swiss PharmaCan opracowała i opatentowała produkt CANNABIS AQUA, składający się z trzech całkowicie naturalnych składników:
- CBD (z wyselekcjonowanych konopi),
- wyciągu z akacji senegalskiej jako emulgatora
- wody.
Produkt uzyskano wykorzystując proces micelizacji, powodujący zwiększoną rozpuszczalność w wodzie i wysoce polepszoną wchłanialność aż do 98%!!.
CANNABIS AQUA 1% - zawiera w 1 kropli ok. 0,5 mg czystego, rozpuszczalnego w wodzie, całkowicie naturalnego i doskonale przyswajalnego CBD – nie zawiera THC!
Wyłączność wprowadzania wyrobów na bazie produktów Szwajcarskiego Laboratorium Swiss PharmaCan uzyskała Polska firma Kannabi S.A., która w dniu 05-10-2019 roku oficjalnie zainaugurowała swoją działalność.
Czego możemy się spodziewać używając CBD
Na dzień dzisiejszy CBD jest substancją bardzo dobrze przebadaną. Wykazuje ona następujące właściwości i pomaga między innymi w niżej wymienionych schorzeniach:
właściwości przeciwnowotworowe,
działa na stany zapalne i autoimmunologiczne,
neuroprotekcyjne w chorobach degeneracyjnych,
łagodzi objawy stwardnienia rozsianego,
potencjalnie pomocny przy schizofrenii,
zmniejsza napady epilepsji,
działa na stany lękowe,
łagodzi ból, w tym szczególnie bóle chroniczne,
pomocny w reumatoidalnym zapaleniu stawów,
łagodzi nudności i zwiększa apetyt,
zmniejsza ryzyko cukrzycy,
zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby serca,
pomaga w walce z depresją,
pomocny w nieswoistym zapaleniu jelit,
chroni przed bakteriami,
działa protekcyjnie dla mózgu i chroni go przed poważnymi chorobami,
działa pozytywnie na wzrost kości,
łagodzi objawy związane z zaburzeniami ruchu (dyskineza),
pomocny w bezsenności,
pomaga w walce z uzależnieniami od narkotyków, opioidowych środków przeciwzapalnych oraz papierosów,
łagodzi stany zapalne skóry związane z łuszczycą,
działa pozytywnie na zmiany trądzikowe.
Inne
Ofertę Kannabi S.A. można poznać rejestrując się (bez żadnych zobowiązań) z poniższego linku:
https://www.kannabi.eu/10041
Po rejestracji jako klient można dokonać zakupów na własne potrzeby.
Przy rejestracji jako partner firma wypłaca prowizje za promocję produktów.

Rabaty dla klientów od 10 do 20%, rabaty dla partnerów 10-20% + 20%.
Zainteresowanych proszę o kontakt też na pracapewna@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Gość Komora Hiperbaryczna Giżyc

Przyczyn trudnogojacych się ran może być wiele,na  pewno należy udać się do lekarza w celu znalezienia przyczyny, natomiast w procesie leczenie nieoceniona pomocą są zabiegi w komorze hiperbarycznej, tlen przyspiesza proces gojenie ran, ma działanie bakteriobójcze,zapobiega zakarzeniom ,dotleniajac chore komórki zapoczatkowujeny proces ich samoodnowy i regeneracji. Zapraszam po więcej informacji na naszą stronę internetową www.komorahiperbarycznagizycko.pl A wszystkich ,którzy mają problem z trudno gojacymi się do kontaktu i odwiedzenia  nasztego ośrodka 

Odnośnik do komentarza

Jesli występuje problem z gojeniem się ran to warto sięgać po odpowiednie preparaty które wyeliminują bakterie a tym samym możliwe zakażenia. Akurat   octenisept opinie  ma dobre . Jest skuteczny i pozwala na przyspieszenie gojenia się ran. Warto poczytam o tym preparacie - według mnie jest to niezbędnik w każdej apteczce 

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36
W dniu 28.02.2020 o 20:33, Gość Amelia napisał:

Jesli występuje problem z gojeniem się ran to warto sięgać po odpowiednie preparaty które wyeliminują bakterie a tym samym możliwe zakażenia. Akurat   octenisept opinie  ma dobre . Jest skuteczny i pozwala na przyspieszenie gojenia się ran. Warto poczytam o tym preparacie - według mnie jest to niezbędnik w każdej apteczce 

Zawsze jak tylko się skaleczę, albo robi to ktoś z moich bliskich, stosuję Octenisept. Dzięki temu nie tylko jestem spokojna, że nie wda się żadna infekcja, ale też zauważyłam, że dzięki niemu rany znacznie szybciej się goją. Największym plusem jest jednak to, że nie piecze podczas stosowania.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Polecam Centrum Stopy w Warszawie !! Stosują opatrunki z jakimi nigdzie indziej się nie spotkałam. Każdy pacjent jest dodatkowo poinstruowany jak samodzielnie dbać o ranę, zmieniać opatrunki. Naprawdę fajne miejsce, gdzie wiele osób uzyskuje niezbędną pomoc.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzone na sobie na ranie po operacji, która mi sie goić nie chciała a potem jeszcze po poparzeniu - bardzo skuteczne  na trudne do wygojenia rany, też na oparzenia i odlezyny i podobno hemoroidy jest mydło z oleju laurowego Aleppo Szamir 70%. Tylko właśnie 70% bo inne mogą miec  mniejsza skuteczność. Świetnie pomaga też złagodzic ból i swędzenie rany, leczy i działa antybakteryjnie i antygrzybicznie. Bardzo dobre jest

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...