Skocz do zawartości
Forum

Uczulenie na farbę do włosów


Motyl18

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak mialam kiedys po nafcie, kolezanka mi powiedziala zebym posmarowala wlosy nafta beda piekne i lsniace, no wiec polecialam po nafte nalozylam wg jej zalecen, jeszcze nie skonczylam nakladac jak mialam poparzone plecy dekolt swedzialo mnie wszystko i ze 3 dni wapno pilam az calkiem zeszlo, bo na poczatku plamy tylko troche pryzgasly byly mniej intensywne, a tak w całosci to dopiero gdzies po 2-3 dniach mi plamy zeszly, dlatego zawsze warto robic próby

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

nie wiem czy cos przyspieszysz, bo to musi samo przygasnac, bierz wapno mozesz ewentualnie kupic allertec ale swoje i tak musisz odczekac niestety. myj ciepłą woda ale nie za goracą żeby nie podraznaic i nie drap nawet jak swedzi

Odnośnik do komentarza

ja tez tak miałam, zejdzie Ci w ciągu dwóch dni pij wapno tak jak dziewczyny mówia, na penwo od razu Ci nie zejdzie troche cierpliwosci, nie zaslaniaj szyi apaszkami czy cos, niech ma kontakt z powietrzem nie smaruj niczym i nie dotykaj, zejdzie Ci stopniowi, cierpliwości. To na pewno nic przyjemnego, ale wazne zeby schodzilo powolutki niz jakby miało zacząć się slimaczyc

Odnośnik do komentarza

no własnie, po to robisz próbe, jak dostaniesz uczulenie na ręku i to malutki punkcik to nie pomalujesz wlosow jak nie dostaniesz to mozesz malowac :) a ten punkcik na probie jest niewielki maly kawaleczek skory i szybko zejdzie uczulenie w razie czego :) mała powierzchnia i nie popali włosów czy cos. ja mam uczulenie od nafty na włosy strasznie mnie wtedy wypaliło :/

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...