Skocz do zawartości
Forum

Trudności z zaakceptowaniem nieplanowanej ciąży


Gość zalamana20

Rekomendowane odpowiedzi

wierzę że ty wszystko się ogarniesz! dzieci to kwiatuszki życia! =)))) dobrze że zostawiłaś go, a nie usunełaś! rodzice Ci pomogą, zobaczysz, dla nich to po prostu był szok. a tego nienormalnego zostaw, nie zasługuje on na twoją uwagę i nie warty on jest twoich nerwów! myślij teraz o sobie i dziecku!

Odnośnik do komentarza

Mam synka.. Już ponad dwa miesiące jesteśmy we dwójkę.
Jego tata był kilka razy, chciałam dać mu szansę być ojcem. No i na pierwszych spotkaniach było ok.. Przychodził, cieszył się bardzo. Ale wystarczył jeden wyskok.. Zaczął mi grozić, no i na tym się spotkania skończyły. Już miesiąc nie widział małego. Ja oddałam sprawę do sądu, wysłałam pozew o alimenty i odebranie mu praw. Na początku nie chciałam, bo uznałam, że nie warto, że nic od niego nie chce.. Ale koleżanki mnie namówiły.. Czekam na wezwanie na sprawę. Zobaczymy co z tego wyniknie...
A co do całej sytuacji to jest ciężko.. Bywają okropne momenty, kiedy mam ochotę wyjść i nie wrócić, kiedy potrafię się rozpłakać bez powodu.. Najgorsze są noce. Nie śpię.. Mało sypiam ogólnie, bo po prostu nie mogę zasnąć. Męczą mnie koszmary.. On śni mi się codziennie.
Mam nadzieję, że kiedyś to wszystko się skończy.. Bo długo tak nie pociągnę.

A synek jest prześliczny, bardzo żałuje że nie będzie miał normalnej rodziny ....

Odnośnik do komentarza

a dlaczego mówisz że nie będzie mial normalnej rodziny. Przeciez może jeszcze kogoś poznasz... To ze masz dziecko nie skazuje Cię na samotność. Na pewno znajdzie się ktos kto Cię pokocha i pokocha Twoje dziecko.
Co do alimentów to bardzo dobrze zrobiłaś. W końcu to jego dziecko więc niech weźmie przynajmniej choć tyle odpowiedzialności.
A pomagają Ci rodzice? Masz jakąś pomoc? Bo może te wszystkie koszmary są z przemęczenia, z braku wsparcia?

Odnośnik do komentarza

Hej :) ja tez jestem samotna matka, ojciec mojego dziecka juz w ciazy nie wykazal zainteresowania, a jednak nie uwazam ze nie ma normalnej rodziny. Staram sie byc i matka i troche ojcem, do tego mam narzeczonego a wkrotce meza. Czasami jest ciezko ale wszystko wynagradza ta bezwarunkowa milosc.
Glowa do gory! Pokarz dziecku ze ma najwspanialsza mame i jest Twoim calym swiatem. A tatusiem nie ten co splodzi a ten ktory nalezycie wychowa.Aha! Alimenty jak najbardziej - jesli po 1 miesiacu nie przyniesie sam zloz od razu do komornika. Ja wlasnie tak sciagam i mam pewnosc ze dostane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...