Skocz do zawartości
Forum

Biała lub żółta wydzielina z pochwy i bolesne miesiączki po rozpoczeciu współżycia


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat od około roku współżyje z chłopakiem kilaka razy kochaliśmy się bez zabezpieczenia odkąd zaczeliśmy współżyć mam bardzo bolesną miesiączkę (przed rozpoczęciem współżycia nigdy nie odczuwałam żadnych dolegliwości z nią związanych) od 15 roku życia wydzielała mi się biała lub przeźroczysta wydzielina z pochwy często miała brzydki zapach jednak ostatnio ta wydzielina pojawia się o wiele częściej w dodatku ma żółty kolor lub biały ostatnio nawet jak by z krzepami krwi chodź zapach nie jest już tak brzydki to zaczynam się martwić, że coś ze mną nie tak. Co może oznaczać ta wydzielina z pochwy? Czy muszę udać się do ginekologa (tego się troszkę obawiam bo nigdy nie byłam)?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Kobieta, zaczynająca współżycie jest narażona na infekcje dróg rodnych i moczowych. Myślę, że mogło dojść do zakażenia i masz po prostu jakiś stan zapalny, tym bardziej jeżeli podajesz, że wydzielina była śmierdząca. Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do ginekologa i przebadasz się.
Zrób sobie także badanie ogólne moczu.
Jeżeli chcesz uniknąć niechcianej ciąże, zabezpieczajcie się.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...