Skocz do zawartości
Forum

Zbyt wąska pochwa u dziewicy


Gość aga_dziewica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga_dziewica

Mam 18 lat i jestem dziewicą. Mam chłopaka z którym planujemy rozpocząć współżycie. jednak ja mam wiele obawów i nie chcę go zawieść. zaczęłam się masturbować jekieś 2 lata temu. początkowo włozenie sobie ,,tam" czegokolwiek wydawało mi się nierealne. teraz używam do tego 2 palców. kiedy chcę wlożyć 3 sprawia mi to duży ból.
może moja pochwa jest po prostu za wąska. czy są jakies sposoby żeby ja rozciągnąc? przecież penis w zwodzie jest dużo większy niż palce, a jeżeli ich włożenie już sprawia mi trudność to co będzie podczas pierwszego razu?

Odnośnik do komentarza

przestań się masturbować. Jest to złym nawykiem pod każdym względem. A pierwszy raz może nie być bardzo bolesny jeśli będzie dłuższa gra wstępna, taka która pozwoli Ci sie odpreżyć, lampka szampana nie zaszkodzi no i delikatność partnera... 18 lat to moim zdaniem za wcześnie na współżycie. Zastanów się....

Odnośnik do komentarza

Pierwsze próby zawsze ograniczone są odruchem obronnym i wrażenie, że męski członek się nie zmieści. Kiedy przyjdzie na to czas i odpowiednio się rozluźnisz, to penis wśliźnie się gładko, a Ty poczujesz jedynie delikatne rozciągnięcie i uczucie wypełnienia. Po pewnym czasie uznasz nawet, że lepiej, aby był większy ( dłuższy i grubszy). Tak po prostu już jest.

Odnośnik do komentarza

Kobiety mają swoje a mężczyźni swoje często przeciwstawne pragnienia . Z czasem okaże się że jesteś w tym Twoim szczególe bardzo szczęśliwa bo więcej czujesz niż inne a wybranek doznaje większej przyjemności . Masz szczęście bo masz obiekt bardzo pożądany przez oboje płcie !

Odnośnik do komentarza

Dwa palce nie bolą?! OMG, ZAZDROSZCZĘ! ;)
Nie jestem już dziewicą, a chłopak wciąż musi mnie porządnie rozpalić (niczym początkującą partnerkę-dziewicę), żeby mnie te dwa palce nie bolały... a wyobraź sobie co w takim razie musi być z penisem.... ;)

Także bez stresu, bo jesteś w bardzo dobrej sytuacji (naprawdę zazdroszczę.....). Pełen relaks, drink i długa gra wstępna! ;) Jak już raz się przebije, to będziesz dziękowała, że masz to za sobą i cieszyła się ile jest przed Tobą - już bez bólu ;)

TRZYMAM KCIUKI ;)

Odnośnik do komentarza

Oj dizewczyny przesadzacie. Niektorzy mowia i wierzą zarazem ze wszystko wejdzie. Podczas stosunku wydzielamy sluz ktory bardzo dobrze nawilza pochwe i to sprawia,ze mniej boli niz na sucho.

Ja nie wiem czy moja ilosc wydzieliny jest w granichach normy bo mam jej bardzo duzo za kazdym razem leci wszedzie po nogach do ziemi i zadnej gry wstepnej nie potrzebuje wystarczy mi zwykly dotyk albo pocalunek...mnie to troche przeraza nie powiem:)

Ma ktoras podobnie?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

To tak wygląda jakbyś już od pocałunku czy dotyku miała orgazm i to z wytryskiem! Ale byś wiedziała...
Ja miałam taką temperamentną ciocię,dłuższy czas była wdową,jak pewien facet ją tylko przyciągnął do siebie...,to jej wystarczyło ,żeby po nogach poleciało... i to w starszym wieku,
może masz tak samo.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...