Skocz do zawartości
Forum

Niejasny wynik testu ciążowego


Gość anka902

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że lekko wyrażna kreska oznacza ciąże,jednak moja tak jak napisałam ma dziwny krztałt,jest w krztałcie księżyca.Ten test robiłam wczoraj-to był mój drugi test,pierwszy robiłam dzień wcześniej na którym wyszła bladoróżowa prawie niewidoczna kreska,ale była i miałam iskierkę nadziei tym bardziej że pół roku staramy się z mężem o dziecko,bo rok temu poroniłam,pare minut temu zrobiłam trzeci test który wyszedł zupełnie negatywnie,nie wiem co o tym myśleć,jestem załamana,okres mam dostać za cztery dni,więc nic innego nie pozostaje mi jak czekać,a może któraś z was tak miała że test wyszedł negatywnie a była w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam Anka902,
jedna gruba krecha i druga leciutka
> ale uwypuklona w kształcie księżyca. Co to może
> oznaczać?

Nie wiem jakiej firmy sobie test kupiłaś. Ale w standardowych testach masz tą kratkę i dwie literki:
"T"-okienko testowe.
"C"-okienko kontrolne.
Jeżeli pojawią się przy tych literkach w okienku dwie kreski oznacza to, że jesteś najprawdopodobniej w ciąży. Jedna kreska może być jaśniejsza od drugiej-nie muszą być identyczne.

Jeżeli nie masz pewności, czy dobrze wykonałaś test-powtórz go jutro rano wg. instrukcji w ulotce.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...