Skocz do zawartości
Forum

Silny ból jajnika i biegunka przy E.Coli w posiewie moczu


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem bardzo mnie boli lewy jajnik byłam u ginekologa i pani ginekolog zrobiła mi badanie usg stwierdziła że mam lewy jajnik przesunięty w górę i że tu nic poważnego nie widzi iże to pewnie jakieś zapalenie przydatka ale jak to nie poważne jak bardzo boli brałam różne antybiotyki i nie pomogło dodam jeszcze że ten jajnik lewy bardzo mnie boli przy leżeniu na lewą stronę więc trochę dziwne i jak bardzo już zaczyna mnie boleć tak bardzo mocno jak się nasila ten ból to mam przy tym biegunkę dodam jeszcze że robiłam też posiew moczu i wyszła mi bakteria e coli w moczu teraz biorę furagin ale jajnik nadal boli , więc jaka może być tego przyczyna???????????????

Odnośnik do komentarza
Gość to ja znów

powtórzyłam badanie posiewu moczu bakterii e. coli już byłam u rożnych lekarzy ale i tak się nic od nich nie do wiedziałam chyba same nie wiedza co mi jest ,pani ginekolog niby powiedziała ze mam przesunięty jajnik i jak uciskała mnie tam gdzie mam ten niby jajnik to mnie bolało i więc dlatego myślę ze to jajnik, już sama nie wiem co mi jest od paru dni ból tego jajnika jest co raz bardziej dziwny mam taki e dziwne kucia przestaje a później znów zaczyna kluć bardzo mocno i mam przy tym biegunkę zauważyłam też że jak poćwiczę lub po biegam to mniej mnie boli ten niby jajnik ktoś jest w stanie powiedzieć co mi może dolegać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...