Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe uczucie zimna


Gość Chupacabra1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chupacabra1

Ciągle jest mi zimno, ręce zawsze mam zimne i suche, zimno jest mi też w stopy czasem troche w plecy na dole jakby okolice nerek. Do tego ciągle mam katar pomimo ze biore preparaty na przeziebienie. Nie mam temperatury, ale te uczucie jest cały czas, w nocy jak zasypiam to opatulam sie po brode kołdrą. Nie wiem dlaczego tak jest, zastanawiam sie czy to nie jest problem z krązeniem. Jakie badania powinienem wykonać? A jeśli nie krążenie, to co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

mysle ze najbardziej prawdopodobne bedzie to, ze masz problemy z krazeniem, albo ciagle jestes chory, moze masz jakiegos wirusa, albo moze jeszcze zbadaj hormony bo ja mam niedoczynnosc tarczycy i tez mi czesto zimno w stopy i rece zaciskaj czasem rece w piesci i palcami u stop do gory do dolu, to poprawia krazenie i pomaga na takie uczucie zimna

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 14 lat i jakiś tydzień temu zaczęły się dziać ze mną dziwne rzeczy. Otóż jest mi strasznie zimno nie mogę się ogrzać w żaden sposób cały dzień chodzę grubo ubrana siedzę pod kołdrą ukryta pod samą szyję i dalej jest mi zimno do tego okropnie się pocę na całym ciele a ręce mam wiecznie lodowate. Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...