Skocz do zawartości
Forum

Utrata wagi, kłujące bóle brzucha i biegunka


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie , przebywalem kilka dni w klinice , zrobiono mi TK JAMY BRZUSZNEJ i badania krwi mocz i kal na pasozyty, z tych badan wszyszlo prawie wszystko dobrze tzn leukocyty troche zanizone ale lekarz mowil ze to nic takiego, czuje sie narazie dobrze , no jestem troszeczke oslabiony tak jak wczesniej pisalem ale ogolnie nie jest zle . Lekarze stwierdzili ze mój poblem lezy w glowie i w psychice i przez to chudne i mam te wszystkie objawy . Mam miec konsultacje w poradni psychologicznej, aczkolwiek nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze to jest klucz do zagadki moich dolegliwosci.

Odnośnik do komentarza

Moze to hipochondria? Ja mam zespol jelita drazliwego przec co czasami miewam biegunki lub zaparcia. Jelita bardzo szybko pracuja i czuje wtedy bol w okolicy trzustki. Przejales sie tym bardzo mocno, stresujesz sie a jak wiadomo od stresu traci sie na wadze.Dawno nie pisales jak wogole teraz sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam podobne objawy od ok 2 miesięcy, morfologia i OB w normie, USG jamy brzusznej nic nie wykazało, biorę leki Lanbax (nie czuję poprawy po nich) czekam na gastroskopię, też cały czas chudnę
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...