Skocz do zawartości
Forum

Trudności z utrzymaniem erekcji podczas stosunku


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 20lat moja partnerka 26lat. Jesteśmy razem ponad rok czasu. Problem tkwi w kwestii ze wzwodem podczas seksu tzn. Przy grze wstępnej wszystko jest ok ale nie na dłuższą metę dlatego że gdy chcę zadowolić swoją partnerkę albo zaczynam się stresować to członek opada. Nie masturbuję się od znacznie dłuższego czasu tj. 7miesięcy albo troszkę więcej. Gdy się całujemy czy 'dopieszczamy' to nie mam takowego problemu. Strasznie to mnie flustruje dlatego że czasami ale to bardzo rzadko mam wzwód pełny i bardzo długi. Nie wiem co w takiej sytuacji począć. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

moze sie zle odzywiasz jestes zestresowany albo przemeczony? sprobuj moze byc bardziej zrelaksowany dobrze sie wysypiaj, wtedy powinno sie poprawic. mozesz stosowac prezerwatywy opozniajace wytrysk ostatecznie pojsc do lekarza zbadac sobie hormony i testosteron i moze on Ci cos da. sle moim zdaniem, po prostu podejdz do seksu na luzie, bo jak bedziesz sie martwil, ze cos moze pojsc nie tak to faktycznie tak bedzie, dlatego lepiej nie mysl o tym jak nadejdzie ta chwila to skup sie na tym co robisz i nie mysl, ze cos moze pojsc nie tak.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...