Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas wprowadzania penisa do pochwy u dziewicy


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

mam 16lat jestem dziewicą on ma 17 lat i mówił ze jeszcze tego nie robił i wierze mu że tak jest ostatnio z moim chłopakiem podjęłam decyzje kochania się ale gdy próbował wsadzić członek do pochwy strasznie bolało weszło troszku i za raz po kilku sekundach wyszedł z pochwy :( próbowaliśmy co jakiś czas i nic nie chce wejść dlaczego tak jest czy coś nie tak ze mną smutno nam strasznie że nie chce wejść proszę o pomoc co dalej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli to Wasz pierwszy raz, to mozliwe, że mogły byc problemy. Ty mogłas nie byc odpowiednio podneicona i odpowiednio wilgotna przez co odczuwałaś ból Dlatego dobrze by było gdybyście rozpoczęli stosunek od długiej gry wstępnej, abyście byli odpowiednio podnieceni, żebyś czuła się wilgotna. Twój chłopak podobnie - jak będzie podniecony, jego penis będzie we wzwodzie i łatwiej będzie mu wejść do pochwy. Przy pierwszym razie może być trochę bólu, ale nie jest to ból którego nie da się znieść. Na pewno sobie poradzicie ważna odpowiednia gra wstępna, nastrój i trochę czasu, żebyście nie działali pod presją tylko na spokojnie uczyli się siebie. Pamiętajcie o zabezpieczeniu. Możecie stosować prezerwatywy, które sa intensywnie nawilżane - może to pomoże Wam w tych sprawach. Dodatkowo wybierzcie odpowiednią dla siebie pozycję, sprobujcie od klasycznej - unies biodra lekko do góry możesz oprzec je o poduszke. Na pewno Wam się uda. Ważne, żebyście byli pewni, że tego chcecie i że jesteście już dojrzali na tyle, aby rozpocząć współżycie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość kiciuś kiciak

u mnie tez tak na poczatku było musisz miec wygodna pozycje i partner musi byc delikatny ale tez stanowczy hihihi :)P
najlepiej jakbys byma nawilzona moze jakis masaz z zelem erotycznym albo pod prysznicem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...