Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle i drgawki żołądka przy stłuszczeniu wątroby


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

czesc o d dluszego czasu mam mocne zaburzenia brzuszne boli mnie lewa stona brzuch przes skore widac jak by byly jakies drgawki w srodku ostatnio mialem robione badanie krwi iw szystko okay tylko wyniki watraby podniesione w usg tez bylo widac mocne zatluszczenie gastrokopia tez byla robiona tylko wrazliwy zalodek zadnych bakteri wczoraj wypilem 6 piw i 5 kieliszkuw wodki dzis uimnieram co robic boli mnie caly brzuch dziekuje za odpowiedz ach omeparazol juz wzielem 40 mg ale nie pomaga

Odnośnik do komentarza

Witam!
Podane przez Ciebie objawy są dość mało specyficzne, co oznacza, że trudno postawić jakąkolwiek diagnozę tylko na ich podstawie. Silne dolegliwości bólowe jamy brzusznej po alkoholu mogą świadczyć o schorzeniach trzustki, wątroby czy też żołądka. Trudno to jednak konkretnie ocenić, gdyż nie mam dostępu do pełnych danych dotyczących historii Pana choroby, aktualnych wyników badań i dolegliwości. Sugeruję konsultację gastroenterologiczną.

Odnośnik do komentarza

jak masz stłuszczoną wątrobe to nie powinienes pic alkoholu moze Ci sie stac co powaznego!! zrób badania zołądka próby wątrobowe i na pewno odstaw alkohol!!!!!!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...