Skocz do zawartości
Forum

Szybkie podniecanie się


Gość an...zo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem a nawet kilka, po pierwsze gdy tylko pomysle o seksie lub o czyms z tym zwiazanym to moj penis sztywnieje czasem nawet staje sam z siebie, po drugie mam bardzo wiszace jadra czasme jedno robi sie wieksze od drugiego, trzecia sprawa jest to ze moja masturbacja trwa zaledwie miunte nie wiem czy to dobrze ale wydaje mi sie ze nie. Po czwarte penis nie staje tak jak powinien niby jestem podniecony ale widze ze to nie wszystko na co go stac a najwiekszym problemem jest to ze niby mialem juz 2 srosunki ale one nie doszly do skutku poniewaz nie moglem mojego penisa wsadzic mojej partnerce. Dlaczego? Prosze o pomoc! A najgorsze jest to ze mam 20 lat a czuje sie nie raz jak 50 letni starusze ktory niegdy juz nie przezyje stosunku:(

Odnośnik do komentarza

Ojj problemy są złożone, więc tak:

1) Szybkie podniecanie się + 3) Szybki wytrysk podczas masurbacji
może po prostu tak masz :) Może jesteś jeszcze w okresie dojrzewania, może jeszcze nie dojrzałes do końca i dlatego łatwo się podniecasz. Idź do lekarza poproś o skierowanie na badania hormonów, możliwe, że to kwestia hormonalna. Ale też może byc kwestią masturbacji. Może za często się masturbujesz? Zbyt czesa masturbacja moze prowadzic do problemow ze wzwodem, mozesz sie podniecac zbyt łatwo a masturbacja moze trwac minute tak jak u Ciebie. Im czesciej sie masturbujesz tym szybciej ebdziesz dochodzil albo bedziesz mial problem z dochodzeniem w ogole. Jesli regularnie sie masturbujesz - zaprzestan. Rób to sporadycznie, okazjonalnie.

2) Wiszące jądra + 4) Penis nie staje jak powinen
to już kwestia urologiczna i możliwe, że przez to jest problem numer 4 wiszące jądra musi ocenić urolog jesli są takie bo są i nie powodują żandych problemów, widac taki Twój urok, ale możliwe, ze własnie pwoodują, że własnie penis nie ma pełnego wzwodu, nie jest w pełni podniecony. Z tym musisz iść do urologa, żeby Cię zbadał i powiedział czy wszystk w proządku czy może trzeba będzie to jakoś leczyć, moze jakiś zabieg czy coś, może masz zbyt krótkie wędzidełko, nie wiem - urolog oceni. Problem z pełnym wzwodem moze byc tez przyczyna problemów podczas stosunku - omówisz to zlekarzem i on na pewno Ci da jakies zalecienia.

Odnośnik do komentarza

hehehe Kaja jaka rozpiska :D
ale masz racje w tym co napisalas to moze by ze soba powiazane. Ja bym na Twoim miejscu zrezygnowala z masturbacji w ogole i za jakis czas zobaczysz czy Ci sie wytrysk poprawil czy nie a co do wzwodu i jąder to na pewno lekarz musialby ocenic na ile to jest w normie a na ile moze powodowac jakies problemy

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...