Skocz do zawartości
Forum

Objawy nerwicowe po zapaleniu marihuany


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 20 lat około 3lat temu zaczęło sie dziać ze mną coś dziwnego...mi się wydaje ze to nerwica..ale napisze objawy...chce dodać ze kiedyś zapalilem marihuane..i po ty zdarzeniu to wszystko sie zaczęło...na początku mailem gule w gardle..mialem wrażenie ze coś mi tam urosło i nie moge przełykac śliny..+dziwne stany psychiczne..tak jak bym byl na jakimś haju..panikowałem ze to mnie zaraz udusi..bylem u lekarza..pwiedzial ze wszystko ok...po kilku miesiacach zostaly tylko te stany psychincze...ale doszedł problemy z oddychaniem....taki dziwny przygnebiający skurcz w klace piersiowej..strach i lęk..cieżar i panika ze się udusze..oczywiscie temu toważyszly te stany psychiczne..inny odbior rzeczywistosci.. straszne dziwne uczucie..balem sie sam zostawać w domu balem sie wychodzic na dwór bo mialem wrażenie ze dpadnie mnie ten napad i sie uduszę....ten lęk przed lękiem..cos strasznego...z miesiaca na miesiac bylo coraz lepiej az po 3latach wydawalo mi sie ze już wszystko jest ok...trwalo to 1 rok..do momentu gdy nie znalazlem sie w pomieszczeniu gdzie byla palona marihuana..i wróciło to do mnie z podwójną sila..nie wiem co robic..teraz czuje ze nie dam sobie rady..prosze o porady

Odnośnik do komentarza

To co opisujesz faktycznie wygląda na nerwicę. Możliwe, że zapalenie marihuany wywołało u Ciebie stan nerwicowy, marihuana to przeciez narkotyk i może wywołać nerwicę, depresję poprzez uszkodzenie układu nerwowego. Ciebie dopadła nerwica, zmagałes się z nią, az mineła, ale otoczenie, w którym marihuana się pojawiła, wywołało u Ciebie wspomnienia i ten stan nerwicowy powrócił. Jesli nie minął i utrzymuje się już kilka dni albo kilka tygodni, to zdecydowanie powinienes pójść do psychologa, żeby Ci nie została jakaś nerwica lękowa, bo jak pojawią się lęki, to będziesz się bał wyjść z domu i to całkowicie Cię ograniczy. Uważam, że to jest powazna sytuacja, której nie mozna zostawić ot tak samej sobie, zwłaszcza, że już wczesniej miałes podobne objawy i długi czas sie utrzymywały. Jeśli te równiez nie przechodzą, to zdecydowanie powinieneś udac się do specjalisty najlepiej do psychologa albo psychiatry, oni na pewno Ci pomoga w takiej sytuacji no i oczywiście unikaj osób, które palą w Twoim otoczeniu i już na pewno nie pal sam. Na pewno Ci się uda pozbyć tych objawów tylko na pewno będzie Ci ciężko samemu dlatego musisz iść do lekarza.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Istnieje prawdopodobieństwo, że marihuana wyzwoliła u Ciebie zaburzenie nerwicowe. Na ogól objawy psychotyczne po spożyciu THC mijają po 48 godzinach, u niektórych osób mogą one ustępować stopniowo w ciągu kilku tygodni. Jednak lęk, o którym piszesz utrzymuje się zdecydowanie za długo, dlatego warto skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...