Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się uzależnionego od alkoholu partnera?


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam 22 lata.mam chłopaka który ma 25 lat mamy razem dziecko 4 letnia córkę chciałabym ię poradzic ponieważ on pije o 3 lat lecz w ostatnich miesiącach zaczeło to byc coraz czesciej i nie tylko piwo ale upija sie do stanu krytycznego.wtedy mi ubliża że jestem gruba że jestem k......i że się puszczam na każdym kroku w pracy na zakupach ogółem wszedzie ostatnim razem mnie uderzył i to przy dziecku mojemu dziecku mówi że bedzie miało innego tate bo mama znalazła sobie nowego tate chcę się z nim roztac lecz on niechce sie wyprowadzic z mieszkania które wynakmuje robi awantury po nocy gdzie dziecko nie może spać odzywa się do niej bardzo wólgarnie czy w tym przypadku możedmy mówić o znęcaniu sie psychicznym nad rodzina?????jak w takiej sytuacji można go usunąc raz na zawsze z naszego życia bardzo proszę o odp bo już dłużej tego nie zniose.niestety jeste w takim stanie że nawet myślałam o tym żeby sobie coś zrobić bo wtedy nie miałąbym żadnych problemów ale jedno co mnie trzyma to dziecko bo boję sie że gdyby została z nim to mogła by naprawde zle skończyc bardzo prosze o odp bo już niewiem co mam robić????

Odnośnik do komentarza

Nie rób głupstw nawet o tym nie mysl, jak mozesz skrzywdzic siebie??? Takim czynem nie skrzywdzisz siebie skrzywdzisz przede wszystkim swoje dziecko a ono nie jet niczemu winne! Twój chłopak Was źle traktuje, można uznać, że się znęca nad Wami. Każ mu się wyprowadzić, jeśli będzie pijany albo agresywny, wezwij policję. Najlepiej by było gdybyś Ty się wyprowadziła tam gdzie nie bedzie miał możliwości wejścia np. na nową stancję jeśli jednak to Ty wynajmujesz te mieszkanie w którym mieszkasz teraz, albo jest Twoje, to on ma się wynieść i koniec. Bez wahania wezwij policję, powiedz, jaka jest sytuacja, że robi awantury, że jest pijany, że zneca sie psychicznie nad Toba że dziecko stresuje itd. To jest ewidentna sytuacja którą należy zgłosić. Zgłosisz raz drugi czy trzeci i odpusci a jak nie to mozesz zglosic wniosek o zakaz zblizania sie. Masz naprawde sporo mozliwosci jestes kobieta z dzieckiem masz swoje prawa, wezwij policje oni Ci powiedzą co możesz robić dalej. Nie pozwól sie tak traktować, on nie ma do tego prawa!! Zrób to dla siebie i dla córeczki, przecież nie chcesz żeby dziecko wychowywalo sie w takim domu i widzialo to wszystko! Ten facet nie jest dla Ciebie, zostaw go i nie pozwól, aby niszczył Twoje życie! Policja moze uznac ze przez alkoholizm i zachowanie demoralizuje dziecko i Ciebie krzywdzi i mozesz złozyc wniosek o przymusowy odwyk. Nie wahaj się o podejmij stanowcze kroki, musisz sie uwolnic z tej sytuacji nie mozesz jej dłużej ciągnąć!!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze Cię uderzył - to już mam pierwszy argument do tego że sie nad tobą znęca.
Po drugie jest wulgarny i agresywny. Ubliża ci, obraża - przemoc psychiczna jak nic
Po trzecie mówi dziecku nieprawdę, jest agresywny w stosunku do niej - kolejna przemoc psychologiczna.
Masz pełne prawo do działania, jak następnym razem będzie agresywny, pijany, edzie robił awanturę to dzwoń na policję. I składaj sprawę do sądu.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...