Skocz do zawartości
Forum

Potrawy na Sylwestra


Gość PorannaRosa

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ja decyduję się wydać przyjęcie organizuję to tak, żeby każdy coś przyniósł, bo samotne gotowanie dla 20 osób to nie lada zadanie. Na takie domowe przyjęcie polecam zrobić koreczki, ponieważ są bardzo efektowne. Kanapki można robić na chlebie albo na krakersach. Jeśli posiada się frytkownicę to frytki zawsze się sprawdzają do jakiś dań na ciepło. Z zup to flaczki albo strogonow, takie elegantsze :) Trzeba też zadbać o alkohol. Powinien być jakiś wybór, bo wiadomo, że nie wszyscy piją to samo. Dla kobiet powinny znaleźć się jakieś kolorowe syropy i wina, żeby można było robić ciekawe drinki. Parasolki i inne drobiazgi pięknie wyglądają a wcale nie są drogie. Dla panów raczej mocniejsze trunki, ale tym zajmuje się zazwyczaj mąż :)

Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza

Popieram jaśkę, ja też bym się nie pchała, żeby szykować wszystko dla tak dużej grupy ludzi. Na szczęście ja urządzam bardzo kameralną imprezkę, jak nic się nie zmieni to tylko 7 osób i każdy ma coś przynieść, ale żeby nie było, że później będzie 10 paczek chipsów to podzieliłam jakimi "daniami", kto ma się zająć. A jak będzie ochota na coś na ciepło to już posprawdzałam, do której pootwierane sa pizzerie w Sylwestra :) Poza tym dziewczyny ja polecam papierowe talerzyki i kubeczki, żeby potem nie musieć stać w nowy rok przy garach. Bo wiecie, taki przesąd niby jest, że jak się zacznie nowy rok to cały rok taki będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...