Skocz do zawartości
Forum

Stany depresyjne po utracie pracy


Gość Alutka33

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze kiedy trace prace popadam w stany depresyjne, staje sie placzliwa niespokojna nie swoja, drecza mnie koszmary,strachy itd...kiedy mam prace czuje ze mam pozadek, lad, pewien ulozony schemat I ta codzienna dyscypline.jestem mezatka, nie mamy dzieci mieszkamy daleko od mojej rodziny a z rodzina meza nie mamy kontaktow.moj maz twierdzi ze za bardzo psychicznie przyzwyczajam sie do pracy a pozniej cierpie!(czy takie moje zachowanie jest normalne)??kiedy chodze do pracy jakos mniej przejmuje sie problemami niestety urastaja one do ogromnych rozmiarow kiedy trace prace.wtedy nie widze sensu w niczym!znalezienie pracy to kwestia czasu nieraz dlugiego!jak sobie z tym uczuciem zagubienia poradzic? Dodam ze praktycznie dlugie godz.zostaje w domu sama co bardzo trudno przechodze!

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to całkowicie normalne zachwianie. Wiem co mówię bo miałam tak samo. Bezrobocie i utrata pracy przygnębia i to bardzo mocno, ale nie możesz się temu poddać. Znajdź sobie zajęcie które pozwoli Ci na zajęcie czasu np robienie na drutach albo wyszywanie - zawsze później będziesz mogła sprzedać swoje wyroby

Odnośnik do komentarza

Mam problem z samym sobą mam myśli samobójcze szukam sposobu na szybą śmierć wszystko zaczęło się od utraty pracy rok temu mam 26 lat od roku szukam pracy bez skutku i ta sytuacja mnie tak bardzo dobija że przychodzą takie dni że jestem całkowicie załamany i wtedy przychodzą te myśli ale pomiędzy tymi myślami dochodzi pragnienie zrobienia osiągnięcia swoich marzeń i od tego wszystkiego jestem naprawdę załamany ...

Odnośnik do komentarza

No to Pawle czas coś z tym zrobić:
1. Poszukaj jakiś kursów, studium podyplomowych
2. Możesz iść do urzędu pracy i zarejestrować się jako bezrobotny - może pracy Ci nie znajdą ale wyślą na jakieś szkolenia :) Za które nie będziesz musiał płacić.
3. Roznoś cv osobiście, nawet jeśli nie ma ogłoszenia o pracę (nie wiem czy to już robiłeś dlatego piszę)
Ja wiem jak to jest bo sama byłam bez pracy ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...