Skocz do zawartości
Forum

Penis miękknie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawia mnie co wy sadzicie ???? Moj maz od jakiegos czasu znowu widac ze malo interesuje sie wspolzyciem ze mna a jak juz doszlo do sexu to nagle jego czlonek zaczol robic sie miekki kiedys byly podobne sytuacje caly czas czuje ze mnie rani bo przypominam sobie ze Jakies kilka lat temu nie potrafil DAC z siebie wszystkiego bo jak pozniej sie okazalo zauroczyl sie inna kobieta nastepna przykra sytuacja to taka ze masturbowal sie do kogos zdjecia a zeby wspolzyc z zona to byl problem .....nie Wiem o co chodzi do Brzydkich kobiet nie naleze wrecz jestem adorowana w swoim otoczeniu czy to mozliwe ze mnie juz nie kocha i odbija sie to w tych sprawach

Odnośnik do komentarza

Może po prostu coś go męczy? Ma jakieś problemy w życiu osobistym? Proponowałabym z nim porozmawiać oraz podejść do tego ze zrozumieniem . Każdy ma czasami trudny okres. Mężczyzna to ni robot. Nie będzie na każde skinienie.
Ewentualnie wypróbuj jeszcze jak działają an niego feromony. Z tych damskich skuteczniejszych mogę polecić Love Desire.

Odnośnik do komentarza

Mam i często używam gdy idę na jakieś imprezki, randkę czy inne spotkania towarzyskie. Nie wiem czy są w nim jakieś feromony - niby są, ale działa na laski ;]
Cenowo - są to okolice około 100 zł. Buteleczka 100 ml - wystarcza mi na około 1,5 do 2 miesięcy - a używam dosyć intensywnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...