Skocz do zawartości
Forum

Feminam Libido - gdzie kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pytanie. Chciałem dowiedzieć się gdzie kupić te tabletki co na zdjęciu Feminam Libido. Moja żona je uwielbia a właściwie razem bo można powiedzieć uratowały nasze małżeństwo, super działają moja żona ma po nich ochotę na seks i w ogóle podniosło jej się libido i polepszył nastrój. Niestety skończyły się a sklepu ziołowego w którym kupiliśmy już niestety nie ma od kilku miesięcy. Napiszcie gdzie można kupić ten Feminam Libido w okolicach Olsztyna najlepiej ?.

 

    

feminamlibido.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć. Trudno dostać ten Feminam Libido byłam w kilku sklepach ziołowych u mnie w mieście i pytałam niestety nie mają. Pozostaje kupić w internecie. Troche przejrzałam i znalazłam 2 miejsca gdzie można kupić zajęło mi to jakieś 15 min przegladałam wszystko po kolei po wpisaniu feminam libido wiec da się. Odnośnie tabletek to są najlepsze jakie brałam na zwiększenie libido. A jak się weźmie troszkę więcej przed to można sobie nieźle poszaleć. 😃 Napisz ile lat ma Twoja żona i czy stosuje je ciągle czy tylko okazyjnie jestem ciekawa?.   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...