Skocz do zawartości
Forum

Pryszcze na napletku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od bardzo dawna zwlekam się z problem pryszcza na napletku który ciągle się na nim utrzymuje od bardzo dawno 3/4 lat i sprawia mi to problemy w życiu seksualnym, ponieważ powoduje u mnie wstyd przed swoją partnerką. Problem na początku był bardzo lekki, ponieważ zaczęło się od małego pryszczka którego od razu wyciągnąłem ale on zamiast zniknąć ciągle rósł ale wyrósł na około 5mm i to zaakceptowałem ale dosyć nie dawno bo 1/2 lata temu pojawił się drugi pryszcz z prawej strony napletka przy którym zrobiłem to samo i nadal jest. Ale natomiast jak zaczął mi się wytwarzać 3 pryszcz i zrobiłem to samo to go już nie ma całkowicie i znikł. Jeden pryszcz wygląda po prostu jak taki miękki boblek z czymś w środku o ludzkim kolorze natomiast drugi jest już bardziej w formie paska ale podobny do bombelka ale z widocznymi białymi częściami. Mam podejrzenia, że może być to spowodowane przez moją zbyt często onanizacje, ponieważ w tamtym okresie bardzo często to robiłem aż ponad normalne gdzie zdarzały się dni w których nawet po 13 razy dziennie ale to już przeszłość. Proszę o jakąś pomoc jak można się tego pozbyć domowymi metodami które nie będą ingerować zbytnio w moje ciało. Warto zauważyć, że przestałem się całkowicie onanizować od 2 dni i pryszcz delikatnie zmalał a także dbam dokładnie o higienę osobistą miejsc intymnych.

orca-image-1161764173.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...