Skocz do zawartości
Forum

Plamki po trądziku na twarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Swego czasu miałem dosyć spore problemy z trądzikiem, które już na szczęście zostały zażegnane. Obecnie moja cera jest dosyć czysta i gładka, jednak na obu policzkach mam widoczne blizny - są to takie czerwone przebarwienia (cera jest gładka, nie są to głębokie blizny). Radzę sobie z tym w ten sposób, że po prostu nakładam punktowo korektor, dzięki czemu zupełnie tego nie widać, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko półśrodek i wypadałoby zrobić coś więcej.

Uczęszczałem kiedyś do dermatolożki, miałem przepisane maści, jednak jest to już przeszłość i nie chciałbym ponownie umawiać się na wizytę. Proszę o jakieś porady, np. co mogę kupić i nakładać, żeby jakoś te plamy się rozświetliły, bo w sumie tylko o to mi chodzi, na pewno jest tego duży wybór. Nie jest to dla mnie wielki problem, ale fajnie by było szybko i skutecznie się tego pozbyć, naturalnie to będzie schodzić miesiącami albo i dłużej. Używam obecnie co dwa dni takiego ziarnistego peelingu co złuszcza naskórek, ale na przebarwienia raczej on nie pomoże. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale - mężczyzna, 22 lata.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...