Skocz do zawartości
Forum

Po wyjściu ze szpitala dzięki skarży się na częsty ból lewego kolana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w opisie dzien po wyjściu ze szpitala syn lat 4  skarży się na ból w lewym  kolanie po wysiłku . Pojawia się on co drugi dzień albo i co dzień .  Wcześniej leżał w szpitalu na grypę typu A . Zawieźliśmy dzieci do szpitala bo podejrzewaliśmy wyrostek cały czas wymiotował i brzuch go bolał i nic nie jadł .  Dostał dużo kroplówek a właściwie za dużo bo został przewodniony (Sam lekarz się wygadał )  strasznie napuchł wtedy i tak był z 20h zanim wrócił lekarz który go przyjmował i kazał zaprzestać podawać kroplówki i podawać zaczęli leki na wydalenie moczu . Syn miał robione badania na nerki i wyszło że zdrowe. Teraz moje pytanie czy od tego przewodnienia mogło mu się stać coś w kolano czy podczas pobierania krwi? Bo jak pielęgniarz pobierał krew to wyciągnął cała pusta strzykawkę(krew nie chciała iść ) potem wdusil te wyciągnięte powietrze spowrotem w układ krążenia  i zaczął odciągać jeszcze raz . Czy może od tego powietrza coś mu się stało ? Ewentualnie czy to wina tego że był napuchniety jak balon i przewodniony 20 h ? Lekarka ignorowała zgłaszanie że dzieło puchnie. Ile można litrów płynów w kroplówkach podać dziecku 4 lata 12 kg w dobe jedna ? Co ja mam teraz zrobić jakie badanie wykonać w którym kierunku się udać ? Jutro idziemy do pediatry ale dobrze było by coś się dowiedzieć z innych również źródeł . Jeżeli to nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...