Skocz do zawartości
Forum

Problem z niskim libido


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z libido. Zastanawiam się czy moze mieć to związek z nadciśnieniem na jakie choruję? Staram się lekami regulować ciśnienie, ale wiadomo, ze czasami tak się zdenerwuję, że ciśnienie mi podskoczy. Dodam, że poprzednia praca powodowała we mnie duzy stres, totalnie sobie nie radziłam, zrezygnowałam z niej. Aktualnie również mam tendencje do denerwowania się, ale jest lepiej. Nie muszę codziennie męczyć się jak zwlekam się z łóżka z myślą, że wybieram się do znienawidzonej pracy. Dodam, że od 2 lat mniej wiecej mam zaburzenia libido i z miesiąca na miesiąc jest gorzej. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ciśnienie jest tutaj problemem.Obstawiam, ze raczej stres bo skutki jakie powoduje w psychice czy w organizmie tak szybko nie znikną. Proponowałabym po pierwsze zbadać sobie hormony i zobaczyć czy wszystko jest z hormonami w porządku. Po drugiej warto jest na pewno zrobić coś dla własnego małżeństwa.Wyjeciać gdzieś na wakacje, wypróbować zabawek erotycznych....

Odnośnik do komentarza

A ja bym proponowała wypróbowanie sobie tabletek na libido bo bardzo często brak ochoty na seks wynika z niedoboru witamin. Bardzo skuteczne działanie w tabletkach na libido miewa L arginina. Jeśli nie masz problemów z hormonami to wypróbowałabym wlaśnie to.A jak to nie pomoże to widzę tutaj jedynie jedno rozwiązanie. Mianowicie pomaszerowanie do psychologa albo do seksuologa.

Odnośnik do komentarza

Tabletki tak, jak najbardziej ale jedynie jeśli autorka przebada się hormonalnie. No i jeszcze jedno. Tabletki tabletkom są nierówne bo są skuteczniejsze środki i mniej skuteczne środki. Na pewno nie polecam tutaj asequrelli z uwagi na to, że jest to w zasadzie jedynie placebo. O wiele lepszy skład mają na przykład libido therapy czy viamea. Zawierają w sobie L argininę a to właśnie L arginina pozytywnie wpływa u kobiet na libido.

Odnośnik do komentarza

No wlaśnie o libido therapy mi tutaj chodzi. Zapomniałam napisać. Bardzo dobre tabletki, które sama przetestowałam. . Brałam je kilka miesięcy po porodzie jak miałam problem z ochotą na seks. Tylko trzeba nastawić sie na to, ze tabletki te bierze się przez dluższy czas bo dopiero wtedy można zobaczyc ich działanie. Nie ma sensu co nastawiać sie tutaj na działanie po jednej czy po kilku tabletkach. Trzeba to brać przynajmniej przez miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...