Skocz do zawartości
Forum

Picie alkoholu przy Przewlekłym Powierzchniowym Zapaleniu Żołądka oraz Limfocytowym Zapaleniu Jelita grubego


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gwiazdunia12 napisał(a):

Da się wyleczyć.Ja zapalenie rzoladka i dwie nadrzerki wyleczyłam pijąc przez 3 tygodnie sok z białej kapusty i żadne tabletki nie były mi potrzebne. Nie wiem jak z jelitem 

A jakie miałaś dolegliwości ?, bo u mnie Sytuacja wygląda tak że zaczęło się to od Maja 2023r. I czekałem przez pół roku żeby się dostać do Szpitala z codziennymi bólami brzucha bez przerw, osłabieniem (zdarzało się że prawie zemdlałem), teraz po leczeniu jest lekka poprawa lecz to nie jest dalej efekt który miał zostać  osiągnągniety... Bo zdarza się że pobolewa mnie brzuch , boli, przelewa się w brzuchu i bulgocze dziwnie jakoś stolce też są różne Biegunki, tłuszczowe takie, czasem się wypróżnić nie mogę i właśnie nie wiem co robić dalej. Bo lekarz mówił że powinna być dobrze ,teraz odstawiłem leki jakieś półtora miesiąca temu. I czekam na wizyty w Poradni Gastroenterologii ale sporo się czeka na termin....

Edytowane przez _XxXx_
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gwiazdunia12 napisał(a):

Ja miałam ciągłe bóle w rzołądu i kłucia innych objawów nie mialam jak Ty z wypróżnianiem. Brałam leki które mi lekarz wypisał ale nie było żadnej poprawy a dlugo Brałam, znajoma mi poleciła ten sposób z kapustą i do tej pory nie mam żadnych dolegliwości z rzoladkiem 

A możesz powiedzieć jakie leki brałaś ?, czy to było (IPP) ? Inhibitory pompy protonowej ? 

Jakieś probiotyki?,  ja jeszcze Antybiotyki brałem na bakterie HelicoBacter-Pylori

Na pewno spróbuję tego sposobu z picia soku z białej kapusty. I zobaczymy jak to będzie. 

I jeśli mogę prosić o jakiś przepis tego Soku z białej kapusty ? 

I czy po wyleczeniu/zaleczeniu normalnie wróciłaś do jedzenia smażonych potraw?, i jakiegoś alkoholu czy coś ?

Edytowane przez _XxXx_
Odnośnik do komentarza

Brałam Mesopral.

Białą kapustę wyciskałam w sokowiruwce i piłam sok na czczo, można też dodać jabłko do soku jeśli nie podejdzie Ci smak. 

Jeśli chodzi o jedzenie to jadłam wszystko, nie mialam żadnej diety w unikaniu smażonego czy słodyczy. 

Przez picie samego soku samo wszystko mi się zagoiło, jak już nie mialam bólów ani klucia to normalnie piłam sobie wieczorkami piwo i nic nie nawróciło z bólami 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gwiazdunia12 napisał(a):

Brałam Mesopral.

Białą kapustę wyciskałam w sokowiruwce i piłam sok na czczo, można też dodać jabłko do soku jeśli nie podejdzie Ci smak. 

Jeśli chodzi o jedzenie to jadłam wszystko, nie mialam żadnej diety w unikaniu smażonego czy słodyczy. 

Przez picie samego soku samo wszystko mi się zagoiło, jak już nie mialam bólów ani klucia to normalnie piłam sobie wieczorkami piwo i nic nie nawróciło z bólami 

Dobra, dzięki zastosuje picie tego Soku przez 3-tygodnie i zobaczymy jak to będzie. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...