Skocz do zawartości
Forum

Problematycznie duże potrzeby seksualne - o co może chodzić


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.  Jestem kobietą, 29 lat . Mam specyficzny problem z seksualnością i chciałam zapytać czy ktoś jeszcze ma podobnie i czy to jest normalne.

Otóż każdego praktycznie dnia, szczególnie po wypiciu kawy bez której nie jestem w stanie się obudzić, ale czasem też i nawet bez tego, odczuwam ogromne napięcie seksualne, w okolicach brzucha, narządów płciowych, ktore jest tak silne, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, skupienie się na czymkolwiek i jest wręcz turbo nieprzyjemne, tak że nie da się z tym żyć. Potrzebie tej nie towarzyszy żaden aspekt psychiczny, brak myśli o seksie, więc nie jest to nimfomania, po prostu ogromne potrzeby. Z tego co się orientuje to nie jest to normalne, nie słyszałam żeby ktokolwiek miał podobny problem. Z czego może to wynikać i jak mogę sobie z tym poradzić? Próbuję różnych technik transformacji energii seksualnej, ale potrzeba jest tak silna, że nie sposób temu zaradzić. Oczywiście wtedy korzystam z wibratora, jednak marzę o wyzbyciu się tego nawyku, żeby móc transformować tą energie, zamiast codziennie ją wyładowywać. Też jest przez to problem z relacją, bo faceci zarzucają mi że liczą się dla mnie tylko moje potrzeby.... Czy że chodzi mi tylko o seks..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...