Skocz do zawartości
Forum

Witam, Jestem studentem psychologii i chciałbym przeprowadzić badanie społeczne.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem studentem psychologii i chciałbym przeprowadzić badanie społeczne do mojego projektu. Do tego celu stworzyłem ankietę.

Temat to Świadomość społeczna wpływu nieobecności jednego z rodziców na zdrowie psychiczne dziecka.

Jeżeli któryś z użytkowników chciałby odpowiedzieć na parę pytań i pomóc mi w projekcie, byłbym dozgonnie wdzięczny.

Ankieta jest anonimowa, krótka zajmie wam minutę i również bym prosił o wyrozumiałość co do budowy pytań to mój pierwszy taki projekt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Oto link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchoi08BzFcB944S-ZafUbPlRhlpppdGVzTQw-Y8QpR9gqZqA/viewform?usp=sf_link

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wypełniona, ale czułam niedosyt... zwłaszcza w ostatnim pytaniu. Brakowało mi bowiem pytań o dysfunkcje rodziny. Bo to niezwykle ważne w wychowywaniu dziecka. Np. moja mama upierała sie, że dziecko do prawidłowego rozwoju musi mieć pełną rodzinę i nie chciała odejść od ojca alkoholika. A ja uważam, że gdyby wychowywała nas ze zdrową miłością sama, to mielibyśmy duże szanse na mniejsze traumy i zaburzenia niż mieszkając z alkoholikiem, gdzie była przemoc, poniżanie, bieda itp. Bowiem prawidłowy rozwój dziecka to zdrowe i mądre podejście rodzica/rodziców do wychowania ( a także ich zdrowie psychiczne) i nie ma to nic wspólnego z tym czy wychowuje sama matka, sam ojciec czy razem. 

Temat jaki został poruszony w ankiecie jest zbyt złożony by go zawrzeć w 5 ogólnych pytaniach 😉  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...