Skocz do zawartości
Forum

Co na małe piersi ?


chudaska

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie co byście poleciły na forum na małe piersi ?. Mam rozmiar małe B i chciałabym mieć trochę większe a boję się operacji itp... Interesują mnie jakieś naturalne metody jak jakieś kremy czy tabletki. Poradźcie proszę. Staniki typu push up trochę pomagają zamaskować ale gdy rozbieram się przed mężczyzną mam bardzo duży kompleks z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

Hej. Kochana mam ten sam problem małych piersi ale mój rozmiar biustu jest jeszcze mniejszy od twojego bo ja mam A. Co na małe piersi ?. No cóż z naturalnych metod bo o takie chyba pytasz mogę polecić Tobie tabletki Breastfem. To są specjalne zioła z Brazylii które działają na estrogeny. U mnie powiększyły piersi o jakieś 20-25% to całkiem nieźle jak na tabletki sądzę. Można tez spróbować dietę bananową ja stosowałam razem z tymi tabletkami 5 bananów dziennie. No może coś one miały wpływ też. Małe piersi to trochę jest problem szczególnie gdy bywa tak że facet ma większe od moich 😞  dla mnie była to żenująca sytuacja szczególnie w momentach intymnych. Poszukaj informacji na forach o tych tabletkach dużo kobiet stosuje i ogólnie wydaje mi się że jest dużo forów o tym co na małe piersi.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, chudaska napisał(a):

Cześć. Mam pytanie co byście poleciły na forum na małe piersi ?. Mam rozmiar małe B i chciałabym mieć trochę większe a boję się operacji itp... Interesują mnie jakieś naturalne metody jak jakieś kremy czy tabletki. Poradźcie proszę. Staniki typu push up trochę pomagają zamaskować ale gdy rozbieram się przed mężczyzną mam bardzo duży kompleks z tego powodu.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...