Skocz do zawartości
Forum

tabletki na powiększenie biustu


smile31

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zapytam się od razu. Czy są jakieś dobre tabletki na powiększenie biustu ?. Ja mam rozmiar A, moje piersi są bardzo małe a właściwie można by rzec prawie ich nie mam. Zastanawiałam się nad różnymi metodami aby powiększyć biust. Dowiadywałam się operacja kosztuje około 15 000 zł w dobrej klinice, mnie na to nie stać dopiero zaczęłam pracę do tego boję się narkozy i bólu po zabiegu albo że może coś pójść nie tak. W dodatku musiałabym brać wolne na rekonwalescencję a teraz to nie możliwe. Czytałam na forach że są tabletki na powiększenie piersi i że one coś tam działają. Wiadomo nie jakoś super ale jak by powiększyły o jeden rozmiar byłoby świetnie lub nawet ujędrniły to co jest. Kremy to wiadamo że to raczej nie działa. Zastanawiałam się nad dietą bananową ale właśnie boje się przytyć bo one maja dużo cukru a ja mam tendencję mimo mojego dużego wzrostu 178cm w pupie jestem wcale niechuda a niestety biustu prawie nie mam 😞 Poradźcie.

Odnośnik do komentarza

Mam doświadczenie z tabletkami. Brałam już kilka różnych. Powiem tak. Najlepsze tabletki na powiększanie piersi robią w USA. Jak masz kogoś jakieś dojścia to niech ci przyśle. Niestety do Polski mało kto wysyła - sklepy internetowe. Dostępne w Polsce najlepsze jakie możesz kupić to tabletki o nazwie Breastfem. To są takie zioła również popularne w tabletkach w USA które od wieków stosowały Brazylijki na powiększenie biustu. One maja wpływ na estrogeny wiec podczas kuracji antykoncepcja w postaci pigułek raczej nie zalecana. Na moje oko powiększyłam tymi tabletkami piersi o jakiś jeden rozmiar stanika więc całkiem nieźle i to bez żadnych skutków ubocznych co na duży plus jest. Tak co do innych metod zgadzam się są raczej nie skuteczne poza operacją oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałam się że coś takiego jak tabletki na powiększenie biustu w ogóle funkcjonuje. Dziękuję za temat na forum. Skłoniło mnie do rozkminiania tego zagadnienia bo też chciałabym powiększyć sobie piersi myślałam raczej o operacji ale te wspomniane tabletki też wydaja się interesujące. Sprawdzałam cenę za 4 miesięczną kurację około 140zł to niewiele. Być może się skuszę. Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...