Skocz do zawartości
Forum

facet szybko kończy, przedwczesny wytrysk


facissy35

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane. Mam problem o którym chciałam porozmawiać na forum. Otóż około 2 miesiące temu poznałam bardzo fajnego faceta. Jest przystojny, wysoki, dobrze zbudowany do tego bardzo miły i uprzejmy. Można powiedzieć mój ideał. Ma świetną pracę i zarobki. Zawsze marzyłam o kimś takim i sądzę że to może być ten jedyny z którym chciałabym założyć rodzinę. Niestety wizerunek ideała oklapł w momencie gdy zaczęło dochodzić między nami do zbliżeń. Co tu dużo mówić facet po prostu szybko kończy to jest dosłownie po 5 minutach lub maksymalnie 10. Ja nawet dobrze się nie rozkręcę a on ma już wytrysk. Liczyłam że może chwilę odczeka i za drugim razem będzie lepiej ale jemu już nie staje. Czytałam na forach że to może być przedwczesny wytrysk. Nie wiem co robić. Za pierwszym razem myślałam że to może z jakiś nerwów ale widzę że to jest za każdym razem. Kochamy się ze dwa razy w tygodniu i ciągle kończy po kilku minutach. O co chodzi pytałam się czy cierpi na przedwczesny wytrysk powiedział że tak i czy coś z tym robi on odpowiedział że nie ma nic na to i powinnam przywyknąć że tak będzie. Jestem załamana spotkałam idealnego - tak myślałam faceta a tu takie coś. Co mam robić pomóżcie ?. Mój wcześniejszy facet potrafił prawie godzinę i nawet wtedy nie zawsze udawało mi się osiągnąć orgazm ale 5 minut ?.

Odnośnik do komentarza

Nie obraź się ale myślę że twój facet jest leniwy skoro twierdzi że nie ma nic na przedwczesny wytrysk. Ja tez miałem takie jak on problemy i próbowałem różnych możliwości. Dużo czasu zajęło mi znalezienie idealnego rozwiązania problemu. Przeglądałem fora nie tylko polskie ale i zagraniczne. Testowałem różne  gumki na przedwczesny wytrysk, spraje z Lidokainą itp... nawet uczęszczałem do seksuologa i ćwiczyłem medytację. Wszystko z mniejszy lub większym powodzeniem. Powiem tak, doraźnie pomogły mi żeby szybko nie kończyć tabletki o nazwie Stud Pills oczywiście nie jest to rozwiązanie problemu na dłuższą metę ale dzięki nim nabrałem większej pewności siebie i czas żeby popracować nad sobą. Mi te tabletki przedłużyły stosunek o 20-30 min więc wystarczająco (wcześniej kończyłem jak twój facet po 5min). Jednak trzeba próbować również innych metod jak wspomniana medytacja która stosuję teraz regularnie.

Odnośnik do komentarza

Owszem tabletki stud pills mogą pomóc sam je stosuję przyznaję bez bicia ale warto pochylić się głębiej nad tematem dlaczego twój facet szybko kończy i czy tak naprawdę czym jest przedwczesny wytrysk. Przeglądając fora i wypowiedzi kobiet doszedłem do wniosku że w dzisiejszych czasach kobiety niemalże żądają aby facet nie tylko zadbał o nie finansowo ale przed wszystkim zadowolił je seksualnie. Mężczyźni w takiej sytuacji postawieni są pod ścianą. Po pierwsze stres związany z zarabianiem pieniędzy po drugie jeszcze zadowolenie seksualne partnerki gdzie ta domaga się godziny lub więcej mocnego seksu. A co gdy facet trafi na kobietę sukcesu dobrze zarabiającą więcej od niego a ten ma przedwczesny wytrysk ?. Porażka zagwarantowana.  Wtedy takie kobiety już nie patrzą na pieniądze ale moim zdaniem chcą porządnego ....................... No takie są czasy gdy nastąpiło zupełne poluzowanie dobrych manier i obyczajności. Szybkie kończenie przez faceta a do tego jeszcze przedwczesny skazują faceta na porażkę gdy chce mieć jakąś nieźle wyglądającą mającą dużą atencję kobietę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...