Skocz do zawartości
Forum

mam słabe libido i brak ochoty na seks forum


facissy35

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem trenerem personalnym moimi klientami sa kobiety w różnym wieku od 20 paru nawet do 50. Czasami zwierzają mi się ze swoich problemów. Z tego co wiem one biorą tabletki o nazwie Feminam Libido to jakieś zioła egzotyczne z Ameryki Południowej i podobno działają. Czasami sam polecam nowym. Jednak w większości kobiet które spotykam w pracy ma problemy z mężami i nierzadko składają mi niemoralne propozycje. No różnie w życiu bywa. 

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć co może być przyczyną. Czasami bywa tak że klimat do współżycia jest niedogodny na przykład nie spłacone raty kredytu, koniec wakacji i lata. Brak ochoty na seks to ciekawy temat na forum. Można powiedzieć że czytając inne fora i rozmawiając z koleżankami przynajmniej 10 procent kobiet cierpi na brak ochoty na seks ale one nie szukają wsparcia na forum ale próbują na przykład zmieniać partnerów wierząc w to że z nowym mężczyzną brak ochoty na seks odejdzie. Niestety jak pokazują badania na forum tak łatwo nie jest poza tym to jest niemoralne i brak ochoty na seks nie może być przycinkiem na przykład do rozwodu. Za moich czasów to było lepiej jak był brak ochoty na seks i słabe libido u kobiety to szło się na imprezę zakładową z kolegami sowicie nakrapianą alkoholem i zaraz było lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...