Skocz do zawartości
Forum

Pytanie dotyczące miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 34 lata, z racji PCOS i olbrzymiej otyłości, miesiączki miewam mniej więcej raz w roku. Nie mam więc wielu okazji do zaobserwowania nieprawidłowości. Akurat jestem w trakcie bardzo obfitej miesiączki, która trwa już tydzień i nie zapowiada się na koniec w najbliższym czasie. Dzisiaj zauważyłam coś co mnie zdziwiło, nigdy czegoś takiego nie widziałam. Zamierzam umówić się do lekarza na kontrolę ale ciekawość nie pozwala mi czekać tak długo. Razem z krwią widoczne są skrzepy krwi, wiem że to jest normalne i mnie to nie martwi. Dzisiaj jednak z krwią wypłynęło coś jeszcze, dwa kilkucentymetrowe kawałki jakiejs tkanki. Jestem pewna, że to nie skrzepy, miały jaśniejszy kolor i byly twarde, nie galaretowate, przypominały mięsień gładki, dostrzeglam na tym nawet minimalne żyłki. Google podpowiada mi jedynie polipy lub mięśniaki macicy, ale jeśli to jedno z tych dwóch, to czy jest możliwość żeby samoistnie usunęły się z macicy? Bardzo prosiłabym o jakąś sugestie co by to mogło być. Nie jestem aktywna seksualnie od 5 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...