Skocz do zawartości
Forum

Szumy , piszczenie , tłumienie , nadwrażliwość ucha prawego


KEIRN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się zapytać co mogę zrobić odnośnie problemów   piszczenia , tłumienia i nadwrażliwości w prawym uchu ? U mnie to już trwa 2 miesiące i zaczeło się to kiedy słuchałem muzykę przez słuchawki .  Zrobiłem badania TK ( kości skroniowych ) i audiometri gdzie wyszło że jest ok jeśli chodzi o TK , a audiometria że niby dobrze słyszę lecz wyszła mi jakaś nadwrażliwość kiedy miałem robioną tymapnometrię . Generalnie czuję również ucisk głowy , ucha prawego i  zmęczenie . Teraz aktualnie biorę leki betaserc i słucham dźwięków które szumią gdzie jeśli się nie mylę to jest coś w rodzaju terapi TRT i czuję się lepiej ale nadal mam to tłumienie , uciski i nadwrażliwość , a piszczenie jakby się zmniejszyło po tym choć zdarza mi się że na chwilę się nasila a później znowu jakby nie było piszczenia lub minimalnie odczuwam . Czy dało by się coś zrobić więcej i czy to będzie mi się pogarszać ta nadwrażliwość na przykład ? 

Odnośnik do komentarza

Myślę że mogę mieć uszkodzone komórki słuchowe lub uszkodzony nerw słuchowy . Teraz na razie odstawiłem betaserc i narazie to tylko cavinton biorę , myślę jeszcze nad innymi lekami jak np. tone , neurovit i nootropil . Do tego jeszcze może aparat słuchowy mi pomoże który będzie miał właśnie te generatory dźwiękowe i wtedy dopiero będę miał tą terapię TRT i może pomoże mi z tą nadwrażliwością słuchową . No cóż trzeba szukać sposobów które mogą pomóc .  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...