Skocz do zawartości
Forum

Padaczka a prawo jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Jestem 26 letnią dziewczyną, która dostała jednego ataku padaczki jakieś 13 lat temu. Od tamtej pory staram się brać regularnie leki (raz na jakiś czas zapomnę), jestem pod stałą opieką neurologa. Pomimo, że ostatnimi czasy miałam mimowolne skurcze mięśni (które minęły zaraz po odstawieniu kofeiny) to czuję się bardzo dobrze. Niestety, lekarz podczas ostatniego wywiadu po badaniu eeg stwierdził, że narazie nie ma podstaw do pozwolenia mi na przystąpienie do kursu prawa jazdy ze względu na nieprawidłowy zapis (jakieś pół roku temu). Rezonans wyszedł dobrze, bez żadnych widocznych zmian, to badanie eeg wyłapuje niewielką czynność napadową. Ćwiczę na siłowni, w miarę zdrowo się odżywiam, dosumplementuje się, śpię po 7-8h. Co jeszcze mogę zrobić, aby móc otrzymać pozwolenie na posiadanie prawa jazdy od strony lekarza neurologa. 

Odnośnik do komentarza

Niestety nie znam się aż tak bardzo na tych kwestiach ale za to jestem zdania, że wiele ciekawych informacji zawsze możemy znaleźć w sieci. W każdym razie jak dla mnie również na stronie https://doba.pl/wroclaw/artykul/kurs-na-prawo-jazdy-co-warto-wiedziec-zanim-go-rozpoczniesz-/45009/17/noa123 bardzo dobrze napisano o tym co warto wiedzieć o kursie na prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...