Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


romansalad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

mam pytanie a propos depilacji laserowej wąsika.

Zapisałam się niedawno na moją pierwszą depilację laserową wąsika. Nie mam problemu z nadmiernym owłosieniem na twarzy ale ponieważ mam ciemne włosy, wąsik jest widoczny z bardzo bliska. 

Przeczytałam ze przed depilacją laserową należy włoski zgolić, ale boję się golić cokolwiek na twarzy bo nie chcę żeby włosy odrosły dłuższe. 

Czy któraś z was depilowała sobie wąsik w taki sposób? Jakie są wasze doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

Tak, w przypadku każdej depilacji trzeba zgolić włosy. Z tego co napisałaś wnioskuję, że jesteś na kilka dni przed zabiegiem, więc tutaj nie masz się czym martwić - włosy nie odrosną, bo za chwilę masz zabieg. Mnie akurat interesowała depilacja laserowa Kraków, a chodziło konkretnie o okolice bikini oraz depilacja laserowa nóg - chciałam pozbyć się włosów w dwóch miejscach. Po przeglądzie gabinetów medycyny estetycznej, na https://depilacja--laserowa.krakow.pl/ umówiłam się na zabiegi i pięć sesji wystarczyło, by uzyskać efekt całkowitego braku włosów i gładkiej skóry. Mając już doświadczenie w tych zabiegach mogę cię dodatkowo upewnić, że jest on bezbolesny, więc jak masz obawy, to możesz przestać się stresować. Daj znać jak po usunięciu wąsika.

Odnośnik do komentarza

Medycyna estetyczna to bardzo szerokie pojęcie, które nie powinno być kojarzone tylko z operacjami plastycznymi. Wystarczy zobaczyć jak szeroki zakres usług znajdziemy na problemy życia codziennego. Każda kobieta chce wyglądać pięknie jednak w warunkach domowych nie jesteśmy w stanie uzyskać pewnych efektów. Jednym z takich jest idealnie gładka skóra gdzie nawet najlepsza maszynka do golenia jej nie zapewni. Stąd też tak duża popularność depilacji laserowej, na jaką możemy się zapisać w takich klinikach jak - https://paparazzi.clinic/depilacja-laserowa-lublin Zabieg wykonywany jest na laserach klasy medycznej, które są bezpieczne do stosowania na ludzkiej skórze. Polega to w dużym skrócie na wykorzystaniu silnej wiązki lasera do wytworzenia energii cieplnej, która skutecznie niszczy cebulkę włosa.

Odnośnik do komentarza

Można spróbować laser aleksandrytowy , jest bezbolesny choć na twarzy można go poczuć . Możemy zrobić próbę laserową W simply Epil w Warszawie. Mozna sie dowiedzieć więcej na www.simplyepil.pl

 

simply epil - bezbolesna depilacja laserowa

Ul. Nagodziców 2 

Warszawa

03-188

tel  516 811 425

Odnośnik do komentarza

Wąska laserowa zazwyczaj wymaga znacznego inwestycji początkowej. Ceny różnych modeli mogą się znacznie różnić w zależności od producenta, specyfikacji i technologii stosowanej w urządzeniu.

Jeśli planujesz regularne korzystanie z wąskiej laserowej przez długi okres czasu, opłacalność może wynikać z oszczędności w porównaniu do kosztów regularnego usuwania owłosienia w salonie kosmetycznym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...