Skocz do zawartości
Forum

Ciemny meszek nad górną wargą u kobiet


Gość Mauritius

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mauritius

Hej, mam 15 lat i jestem brunetką o oliwkowej skórze. Mój tata jest Włochem i odziedziczyłam tamta urode. Wszystko by było fajnie ale jest jeden duży problem. Mam wąsik na górnej wardze, to znaczy to nie sa takie wąsy ja u facet tylko taki meszek ale przez to, że jestem brunetką to jest on bardzo widoczny. To jest mocno peszące i trochę lici mi samoocena i pewność siebie. Co robić jak się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza

masz 15 lat,więc domyślam się,że wizyta u kosmetyczki będzie dość krępująca w tej sytuacji(sama wiem po sobie, jak miałam owe 15 lat ) Polecam kupić w drogerii gotowe paseczki do depilacji twarzy z woskiem np. j oanna są dość dobre- sama ich używam, albo poczytaj sobie wątek na tym forum o depilacji pastą cukrową...jest delikatniejsza i nie podrażnia tak bardzo skóry http://forum.abczdrowie.pl/forum-uroda/246540,depilacja-pasta-cukrowa ...tylko nie nakładaj na skórę gorącej pasty, bo zrobisz sobie krzywdę!! poczekaj, aż ostygnie i będzie chłodna,ale jeszcze będzie miała taką ciągnącą konsystencję..........po jakimś czasie włoski odrastają cieńsze itd. :) nie ma co się męczyć,też miałam taki problem a teraz bach,bach i po sprawie :) polecam obydwie metody :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...