Skocz do zawartości
Forum

katar i kaszel


Gość nina

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, właśnie się przeziębiłam, dokucza mi katar i kaszel. Mam zatkany nos i oddycham przez usta. Na początku kaszel był bezproduktywny, a po 2 dniach zrobił się mokry, taki oskrzelowy, duszący z odrywającą się wydzieliną. Mam okropny kaszel, duszę się flegmą w nocy i rano po przebudzeniu. Odkrztuszam żółto-zieloną flegmę. Nic poza katarem i kaszlem mi nie dolega. Co robić dalej?

Odnośnik do komentarza

No z zatokami to ja miałam w tym roku takie przeboję, że już podziekuję! Zaczeło się standardowo, jakiś mały wirus, a potem jak mi się rzuciło na zatoki to na oczy nie widziałam, ciągle ból głowy, zatok i ogólnie parszywie się czułam. Na nfz na laryngologa to bym chyba z rok czekała więc się nie zastanawiałam i zapisałam się do laryngologa w przychodni Medivita i powiem wam, że to był dobry wybór. Po kilku dniach antybiotyku, inhalacji i sterydów od razu poczułam ulge. A co by było gdybym czekała w kolejce na nfz lub do rodzinnego? Dlatego jak coś się takiego pilnego dzieje to nawet się nie zastanawiam tylko dzwonię prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...