Skocz do zawartości
Forum

PROBLEMY Z PECHERZEM


Gość Zofia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesiecy mam problemy z (chyba)pecherzem, ciagle chce mi sie sikac a nie mam czym, w nocy musze wstawac do toalety tylko po to zeby polecialo pare kropelek, od kilku dni towarzyszy mi pieczenie, mimo wizyt u urologow i ginekologa, przyczyn nie widac, badania moczu cystoskopia, usg, nie wiem juz co robic prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Robiłas wymazy, posiewy?Jeśli tak I tam  wszystko ok,to może pęcherz neurogenny?Może hormony?Alergia?Ile masz lat?Ja miewam podobne objawy przy grzybicy (chyba grzybicy)-ciagle chce mi sie siku,objawy jak przy infekcji pęcherza,a badania moczu ok.Jeden ginekolog stwierdzil,ze grzybica mimo,ze nie mam zadnych upławów ,inny ze wyjałowiona sluzówka.Globulki,kremy,żele nie bardzo pomagaja.Ratuje sie korą dębowa ,oraz tantum rosa,łykam probiotyki,biorę witamine C,ale to wszystki pomaga tylko na jakis czas i objawy wracają.

Odnośnik do komentarza

Robiłaś te badania na własną rękę, czy skierował Cię lekarz? Nie dostałaś od niego żadnych zaleceń? U mnie przy ostatnich problemach z pęcherzem okazało się, że winowajcą są kamienie nerkowe. Objawiało się to w postaci nawracających infekcji układu moczowego, ale na https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/kamienie-w-pecherzu-skad-sie-biora-objawy piszą, że takim sygnałem choroby może być też nagłe i niekontrolowane przerywanie strumienia moczu. Diagnozy lepiej jednak nie stawiać na forum, najlepiej skonsultuj się ze sprawdzonym urologiem i niech on zdecyduje o metodach leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...