Skocz do zawartości
Forum

Depilacja pastą cukrową


kika75

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłam z trzeciego zabiegu i jestem bardzo zadowolona, ewidentnie mniej odrastających włosków i brak podrażnień. Próbowałam wcześniej nałożyć sama sobie pastę jednak to nie to samo co zrobią w salonie... zrobili to prawie że bezboleśnie no i pasta w temperaturze ciała więc nie ma możliwości oparzenia. Osobiście dziewczyny polecam Wam wizytę w salonie bo samej to trochę ciężko

Odnośnik do komentarza

nie jest to całkowicie bezbolesne ale nieporównywalnie mniej boli od wosku. Ja radzę żebyś poszła bo na prawdę nie jest nic strasznego, a jeszcze jak zrobią Ci tak profesjonalnie jak mi to włoski wychodzą tak łatwo że praktycznie nic nie czujesz. Grunt to dobry salon. No i problem z włoskami zażegnany :)

Odnośnik do komentarza

ja przyrządzam samodzielnie w domu takową pastę i stosuję do depilacji pach. Nie powiem bo boli,ale efekt jest tego wart :) później tylko na bieżąco odrastające włoski się depiluje i już mniej boli. Myślę,że doszłam już do wprawy i ostatnio próbowałam wydepilować nogi...strasznie bolało-efekt cudowny,lecz w przypadku nóg jest to bardzo czasochłonna praca i nie wiem czy będę męczyła się raz jeszcze:P ale do paszek polecam w 100%

Odnośnik do komentarza

Witajcie jestem facetem do tej pory goliłem się w miejscach intymnych, obecnie szukam lepszego sposobu na pozbycie się tam owłosienia czy depilacja pastą cukrową będzie ok?
Czy próbować samemu czy raczej w gabinecie kosmetycznym? Zależy mi również na usunięciu włosów z jąder, pozdrawiam Miachał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...