Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a brak okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi pomóc, opiszę cała swoją sytuację. Albowiem zażywam tabletki antykoncepcyjne od 8 miesięcy. W pierwszych 6 miesiącach miałam normalnie okres od 4-5 dni. Jednak miesiąc temu miałam tylko brązowe plamienia, a w tym miesiącu okres w ogóle nie wystąpił. Współżyje z moim narzeczonym bez dodatkowych zabezpieczen , albowiem z tego co wiem tabletki są po to by bezstresowo uprawiać sex. Jeśli chodzi o pominięcie tabletki, wymioty lub biegunkę - to nic takiego nie miało miejsca. Czy jest mozliwość bym była w ciąży? Proszę o fachową odpowiedź eksperta, z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Martini18

Miesiąc temu zmieniłam tabletki z Kontraceptu na Yasminelle, dzisiaj jest 5 dzień z 7 przerwy a ja nadal nie mam okresu. Zawsze w ten dzień się pojawiał a tym razem nic, czy to może być skutek zmian tabletek antykoncepcyjnych? Zaznaczę , że tabletki brałam regularnie, żadnej nie ominęłam.

Odnośnik do komentarza

Witam,biorę od jakiegoś czasu tabletki antykoncepcyjne i wszystko było normalnie,koniec tab. i po 3 dnia okres. Ale w tym miesiacu jest inaczej czekam już 2 dzien i nadal nie ma palmienia. Nie współżyje od jakiś 3 miesięcy,a jak współżyłam to z zabezpieczeniem z obu stron.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...