Skocz do zawartości
Forum

Ból pleców


Gość Pati

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam kogoś kto pomoże mi z moim bólem pleców. Byłam już u wielu lekarzy, ale żaden mi nie pomógł. Rozmawiałam o tym z koleżanka i powiedziała mi o Pomorskim Rehabilitancie Marcinie Rosadzińskim. Podobno ma innowacyjną metodę leczenia, którą sam opracował i jest genialna, bo naprawdę działa. Co uważacie, byliście kiedyś u tego specjalisty?

Odnośnik do komentarza

Czekanie na wizytę u specjalisty może potrwać kilka miesięcy albo i dłużej. Spróbuj w tym czasie zadziałać samodzielnie z pomocą naturalnych specyfików do stosowania miejscowego. Szukaj czegoś, co wspiera regenerację tkanek. Spróbuj choćby balsamów zawierających sole mineralne np. biszofit. Minerały dobrze wchłaniają się przez skórę i mogą znacząco wpłynąć na naturalne procesy regeneracyjne. Albo spróbuj okłady z plastrów borowinowych, ewentualnie jakieś maści borowinowe. Może się okazać, że po kilku dniach aplikacji dolegliwości ustąpią. Zwróć też uwagę czy nie wykonujesz jakichś powtarzających się stale czynności obciążających nadmiernie kręgosłup np. noszenie dziecka, długa praca przy biurku. Jeśli możesz zrób kilka dni przerwy. Możliwości jest wiele przy stosunkowo niewielkich kosztach. U specjalisty wydasz kilkaset złotych, a na efekty i tak będziesz musiała czekać nie wiadomo jak długo.

Odnośnik do komentarza

Osobiście mam bóle głowy i pleców od 23 roku życia, a mam już 31. Zdiagnozowana przepuklina na kręgosłupie, używam olejku cbd do tego dodatkowo enzymy trawienne czyli po prostu aminokwasy które zwalczają stany zapalne, a próbowałem wiele różnych metod. Zacząłem brać cbd najpierw z myślą o poprawie samopoczucia, a potem zauważyłem, że działa też na stawy i bóle głowy i pleców .Mam teraz ten olejek CBD i chwalę go sobie. Warto sprawdzić. Enzymy mam od KFD. Zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...