Skocz do zawartości
Forum

Podróż


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, gdzie wybieracie się w najbliższą podróż? My zdążyliśmy skorzystać z promocji Itaki, która jest tylko do 31 maja - W stronę słońca! Zima 2022/23 i lecimy na Zanzibar. Podobno Itaka była pierwsza i jest największa na wyspie. Już nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza

Ja także za każdym razem nie mogę się doczekać tej jedynej podróży i muszę dodać, że wyjeżdżam kiedy tylko przytrafi się jakaś okazja. Nawet całkiem niedawno czytałem w artykule https://www.tuzory.pl/wiadomosci,jakie-pamiatki-z-podrozy-warto-zabrac-ze-soba-do-domu,wia5-3266-22705.html jak wygląda sprawa związana z przywożeniem pamiątek z podróży. Muszę przyznać, że jest to bardzo interesująca kwestia.

Odnośnik do komentarza

Ja staram się jak najwięcej o takich rzeczach dowiedzieć z sieci i ja jestem zdania, że również całkiem istotną opcją jest to aby wiedzieć również jakie obozy zimowe bez nart w 2023 są dość ważną opcją. Akurat ja jestem zdania, ze bardzo ciekawie o tym napisano w https://wiesci.com.pl/2023/01/obozy-zimowe-bez-nart-2023-sprawdz-najciekawsze-oferty/ więc polecam każdemu przeczytanie takiego wpisu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2022 o 23:09, wrocławskikrasnal napisał:

Warto spełniać swoje podróżnicze marzenia. Niestety niektóre z nich jest bardzo trudno zorganizować, dlatego warto w tej kwestii poradzić się specjalistów,

Zgadzam się, warto spełniać swoje marzenia ale nie ma w tym nic trudnego bo jeśli zdecydujesz się na wylot samolotem to możesz też sprawdzić jak wynająć samochód na lotnisku i dalej już normalnie i komfortowo się przemieszczać gdzie chcesz

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, emyla napisał:

Nie ale korzystam od czasu do czasu z takich usług, w dzisiejszych czasach nie każdemu opłaca się inwestować we własny samochód, koszty utrzymania są wysokie a oferty wypożyczalni kuszące, nie muszę kupować krowy żeby pić mleko ?

 No to się różnimy, wolę mieć własną krowę i pić mleko. Myślę że takimi samymi kategoriami myśli 99% Polaków, gdzie obecnie bardzo często w jednej rodzinie mają dwa samochody. Wypożyczalnia? Owszem, DZISIAJ  na kilka dni przylatuje  ktoś z rodziny, samochód z wypożyczalni będzie na niego czekać na lotnisku. Wyobrażasz sobie samochodem z wypożyczalni dojeżdżać do pracy, na zakupy, w odwiedziny do rodziny itd. itd. Jak myślisz , jakie byłyby koszta?

Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie ale ja jak większość ludzi z mojego osiedla dojeżdżamy do pracy komunikacją miejską ? , większość z nas ma pracę  w zasięgu spaceru. Jaki jest więc sens dojeżdżania samochodem? Poza tym tu jest wieczny problem z parkowaniem, do tego dochodzą jeszcze opłaty, koszty eksploatacji, naprawy. Nie widzę sensu utrzymywania samochodu których chcę raz w miesiącu pojechać do rodziny. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...