Skocz do zawartości
Forum

Dobra prostownica do włosów?


Gość KallaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KallaSz

Hej ;)

Ostatnio jakoś mocno kręcą mi się włosy, chociaż szczególnie lubię się widzieć w prostych. Dlatego chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi na temat tego gdzie szukać i na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o znalezienie porządnej prostownicy do włosów która nie będzie mi paliła włosów? Jakoś te najtańsze kompletnie się nie nadają, dlatego wolę już zainwestować raz porządnie. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Gość Amelka33

Zdecydowanie dobry krok, lepiej kupić jedną porządną na długi czas niż co chwilę zmieniać i jeszcze, żeby na tym cierpiały nasze włosy. Dlatego jeżeli zastanawiacie się jaki model będziecie odpowiedni to polecam sprawdzić różne modele z opiniami na ceneo, żeby też przy zakupie nie przepłacić. Ja na przykład jeśli chodzi o prostownice do włosów wybrałam PHILIPS ProCare Keratin HP8361/00 i jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie najlepsze są z jonizacją :) Ja mam BaByliss Straight & Curl Brilliance i jest świetna, nie pali włosów i generalnie wystarczy przeciągnąć raz, żeby były idealnie proste. No i nie elektryzują się tak bardzo jak w przypadku prostownic bez jonizacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...