Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki i co 2 miesiące raz skąpy raz raz obfite plamienie


Gość Karoliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karoliaa

Witam,

Mam nieregularne miesiączki co ok 37/40 dni oraz na zmianę raz brązowe plamienie raz normalne miesiączkowanie. Kiedy byłam u ginekologa to lekarz powiedział że moje jajniki "jakoś w miarę wyglądają" oraz że kiedy będę chciała zajść w ciążę to mam udać się do ginekologa bo będę mieć problem z zajściem w ciążę. Dodam że mam 25 lat 

Odnośnik do komentarza

trzeba znaleźć źródło problemu. Tekst, że jajniki jakoś tam wyglądają, to cięzko stwierdzić, co oznacza. Zrób wyniki hormonalne z krwi, a w domu korzystaj może z termometru owulacyjnego, ja mam Cyclotest MySense i wyznaczam na nim dni płodne

Odnośnik do komentarza

U mnie takie same objawy, po udaniu się do ginekologa dowiedziałam się, że borykam się z zespołem policystycznych jajników - https://wylecz.to/hormony/zespol-policystycznych-jajnikow/.  Wszystkie przyczyny powstawania choroby nie zostały do końca poznane, choć za najbardziej prawdopodobne uznaje się zaburzenia przysadkowo-podwzgórzowe – zaburzenia wydzielania hormonów w obrębie przysadki i podwzgórza, które to z kolei regulują wydzielanie hormonów w obrębie jajników.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...