Skocz do zawartości
Forum

Czy to stulejka?


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to mam pewną kontrowersyjną sprawę i proszę o pomoc - od kilku dni mam myśli o tym czy mam stulejkę. Zaczynam się bać czy z moim penisem jest wszystko dobrze. Ogólnie sprawa wygląda tak że przy próbie ściągnięcia napletka przy stanie spoczynku napletek zachodzi łatwo za żołędz ale przy erekcji trochę cięższej jest mi go ściągnąć, nie próbowałem do końca (za żołędz) bo się boje że będzie boleć. Sprawa wygląda tak że przy ściąganiu napletka w stanie spoczynku pojawia widać jakby taką skórkę która przykleja mi żołądź do skórki (zdjęcia przesyłem poniżej). Nie wiem czy jest wszytko okej czy jest problem dlatego liczę na pomoc z waszej strony.

20220504_191938.jpg

20220504_191853.jpg

20220504_192018.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość Gość Max 2000
1 godzinę temu, Gość Max 2000 napisał:

Zrób jeszcze zdjęcia w stanie erekcji to ocenimy ,czy masz stulejka.

Trudno teraz powiedzieć.

Ogólnie to sprawa wygląda tak że w stanie spoczynku jetsem w stanie ściągnąć napletek za żołądź ale w momencie gdy mam stan erekcji to mogę zdjąć napletek lecz idzie to trochę ciężko i lekko boleśnie. W momencie gdy już uda mi się ściągnąć go (cały czas w stanie erekcji) to czuć taki jakby nacisk jakby nawet mogę powiedzieć że lekko bolesny ale to może tylko tak mi się wydaje że boli lecz no mimo tego czuć że jakby jest zacisk. W stanie spoczynku nie czuć ani żadnego bólu ani dyskomfortu oraz nie czuć nacisku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...