Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna Lublin


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Do Magicznej Kliniki przy ul. Konrada Wallenroda 2F ? To gabinety mobilne, co oznacza, ze lekarze dojezdzają do pacjentów w wybrane dni miesiąca. Super sprawa, tym bardziej, że ceny są bardzo konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajoma
W dniu 16.05.2022 o 10:22, Gość Malina napisał:

Do Magicznej Kliniki przy ul. Konrada Wallenroda 2F ? To gabinety mobilne, co oznacza, ze lekarze dojezdzają do pacjentów w wybrane dni miesiąca. Super sprawa, tym bardziej, że ceny są bardzo konkurencyjne.

Ceny bardzo promocyjne, ale czy w tym wypadku jakość usług jest na dobrym poziomie? 

Odnośnik do komentarza
Gość basiaczka

Gabinet mobilny, ale zabiegi mają różnorodne, co więcej cieszą się naprawdę dobrymi opiniami, więc warto. Najlepsze jest to, że ceny nie są jakieś mega wygórowane, czasami tańsze o połowę, więc naprawdę się opłaca. Wiesz nie zawsze wysoka cena to najwyższa jakość usług i odwrotnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość natanowa

Zdziwiłam się, że klinika mobilna cieszy się tak dużym zainteresowaniem, bo ludzie zazwyczaj są nieufni w stosunku do takich miejsc, Widocznie czasy trochę się z zmieniły, ale to raczej na plus.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2022 o 10:46, Gość nieznajoma napisał:

Ceny bardzo promocyjne, ale czy w tym wypadku jakość usług jest na dobrym poziomie? 

Jasne, że tak, przystępna cena nie oznacza, że jakość usług jest zła, no bez przesady. Po prostu trzeba wiedzieć, gdzie udać się na poszczególne zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Gość poliszkowa
W dniu 16.05.2022 o 10:22, Gość Malina napisał:

Do Magicznej Kliniki przy ul. Konrada Wallenroda 2F ? To gabinety mobilne, co oznacza, ze lekarze dojezdzają do pacjentów w wybrane dni miesiąca. Super sprawa, tym bardziej, że ceny są bardzo konkurencyjne.

Warto sobie sprawdzić tę klinikę mobilną, bo oferują naprawdę ciekawe zabiegi na twarz, ciało i na dłonie. Nie jest zbyt wiele takich miejsc jeszcze w Polsce, ale chyba taka forma funkcjonowania gabinetów z czasem się upowszechni. Uważam, że jak najbardziej warto zdecydować się na współpracę z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Gość julka000

Ja tatuaż usunęłam w Esthe w Lublinie. Zajęło to trochę czasu, ale wyszło super, bo po tatuażu nie ma śladu. Miałam małego potworka na ramieniu, wszystko rozlane, była to czarna plama, która na szczęście już zniknęła. Z obsługi w tym gabinecie jestem zadowolona, ceny mają korzystne, laser zrobił robotę, polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2022 o 11:43, Gość arianna1 napisał:

Jeśli chodzi o Lublin to polecam Centrum Medyczne Saski. Oferują oni najróżniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Ja zdecydowałam się na powiększanie ust lublin: https://cmsaski.pl/nasza-oferta/modelowanie-powiekszanie-i-nawilzanie-ust/ . Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu.

także mogę polecić te centrum medyczne robiłam powiększanie ust i wyszło świetnie ?

_______________________________

angel vip scout69

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...